У Росії хочуть саджати у в'язницю за зарплату в конвертах

Кримінальна відповідальність може торкнутися власників та директорів підприємств.

Рада Федерації
У Раді федерації виступили з новою скандальною ініціативою / ТАСС

Згідно з нинішнім російським законодавством кримінальна відповідальність загрожує підприємствам, на яких працівники отримують сіру зарплату в розмірі від 100 тисяч рублів. Сенатор Ради Федерації РФ Анатолій Артамонов запропонував внести зміни до закону і в рамках боротьби з зарплатами в конвертах запропонував садити всіх керівників, незалежно від розміру їх заробітної плати.

"Сенатор закликав посилити боротьбу з так званою "сірою" зарплатнею. Анатолій Артамонов запропонував притягати керівників таких компаній до кримінальної відповідальності, незалежно від суми виплат. Як пояснив парламентарій, в даний час це покарання передбачено лише для тих підприємств, де працюють співробітники, яким виплачується "сіра" заробітна плата в розмірі 100 тисяч і вище", - йдеться в повідомленні російського Совфеду.

Пізніше Артамонов уточнив, що його пропозиція стосується не лише керівників компаній, але і їх власників. Сам сенатор вважає, що подібні зміни спрямовані не на посадки, а на збільшення грошових штрафів у разі фіксації таких порушень.

Тим часом відомий російський продюсер Андрій Разін пояснив, чому зірки російського шоу-бізнесу не платять податки.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти