У Німеччині збунтувалися проти Північного потоку-2: стала відома причина

6 серпня 2020, 15:12
Фахівці з екології DUH протестують проти введення в експлуатацію газопроводу Північний потік-2.
Північний потік-2
Німецькі екологи виступають проти реалізації Північного потоку-2 через можливий неконтрольований викид метану / Reuters

До Вищого адміністративного суду Грайфсвальда була подана скарга від німецьких екологів з організації DUH, яка відстоює заборону введення в експлуатацію газопроводу Північний потік-2 через те, що в процесі видобутку і транспортування газу може відбуватися неконтрольований викид метану.

Про це повідомляється на сайті екологічної організації Deutsche Umwelthilfe.

У своєму судовому позові екологи вказують, що в процесах, пов'язаних з переробкою і розподілом газу, виділяється метан, який завдає колосальної шкоди клімату. Екологи вказали на прецедент Америки, де вже звернули серйозну увагу на це питання.

відео дня

"Метан є основним компонентом природного газу і у 86 разів шкідливіший для клімату, ніж СО2 (вуглекислий газ). У США це вже призвело до того, що викиди метану в нафтовій і газовій промисловості переглянули на 60%", - вважають фахівці в області екології. читайте такожЧи знищать санкції Північний потік-2: у США дали несподівану відповідь

Згідно їх позиції, до того, як спеціальне відомство перевірить вищевказану інформацію, всі роботи з будівництва Nord Stream-2 потрібно припинити, щоб запобігти нанесенню суттєвого екологічного збитку.

Суд у Грайфсвальді уточнив, що відповідна скарга DUH вже зареєстрована, однак коли вона буде розглянута, поки невідомо.

Аналогічну вимогу DUH відправляли також до Гірського відомства Штральзунда, де велися роботи з будівництва Північного потоку-2, але їх клопотання заблокували чиновники.

Додамо, раніше російська компанія МРТС, яка орендує трубоукладальну баржу Фортуна, відмовилася від своєї участі в процесі завершення будівництва газопроводу Північний потік-2. Тепер добудувати газопровід можна тільки із застосуванням трубопрокладника Академік Черський. читайте такожУ Путіна розповіли, чому США не завадять будівництву Північного потоку-2

Нагадаємо, Данія дозволила добудувати Північний потік-2 в своїх територіальних водах. Причиною тому є закінчення строку оскарження рішення про дозвіл використання судів з якорями для будівництва СП-2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти