Корабель Академік Черський дістався на місце будівництва Північного потоку-2

Багатомісячна епопея з подорожжю корабля-трубовкладача Академік Черський на місце будівництва газопроводу Північний потік-2 закінчилася.

Академік Черський
Судно Академік Черський / Reuters

Процес будівництва російсько-газпромівського проекту газопроводу Північний потік-2" може вже найближчим часом знову початися ‒ завдяки кораблю-трубовкладачу Академік Черський (який нещодавно прибув до місця закінчення будівництва).

Відповідне повідомлення опублікували журналісти агентства Bloomberg з посиланням на аналіз супутникових фотографій будівництва. У німецькому порту Мукран судно Академік Черський має замінити кораблі швейцарських компаній-підрядників, які покинули будівництво Північного потоку-2 (з причини загрози американських санкцій).

читайте такожСША і Європа остаточно поховали Північний потік-2Російський трубовкладач йшов з російського далекосхідного порту Находка близько трьох місяців ‒ періодично кардинально змінюючи курс. Саме в порту Мукрана знаходяться труби, які потрібно використовувати для будівництва Північного потоку-2.

До речі, супутникові фотознімки від 10 травня 2020 року показують переміщення заздалегідь зварених на березі частин труб. Крім того, неподалік була помічена російська баржа Фортуна. Планується, що вона буде допомагати Академіку Черському.

Нагадаємо, раніше з розпорядження російського Кабміну стало відомо, що корабель Flintstone(під нідерландським прапором)спрямують на проведення підводно-технічних робіт, які необхідні для добудови газопроводу Північний потік-2.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти