Лукашенко назвав світ "знавіснілим" і попросив не засуджувати парад у Мінську

Президент Білорусі спробував виправдати проведення параду під час пандемії коронавірусу.

Лукашенко
Лукашенко закликав світ не засуджувати парад у Білорусі / УНІАН

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який раніше вигнав мільйони людей на суботник, закликав не засуджувати країну за проведення параду в День перемоги 9 травня, незважаючи на пандемію коронавірусу в світі.

"Навіть думка змінити традиціям, які ось вже 75 років прославляють історію Великого Подвигу переможців, для нас неприпустима.

Але в цьому знавіснілому світу, що втратив орієнтири, знайдуться люди, які засуджують нас за місце і час проведення цього священного дійства. Хочу їм сказати по-людськи: не поспішайте робити висновки, а тим більше засуджувати нас – спадкоємців Перемоги, білорусів. Ми просто не могли інакше...", - гучно заявив Лукашенко.

Зазначимо, станом на 9 травня коронавірус у Білорусі виявили у 21 101 особи. Усього в країні померла 121 особа з діагнозом Covid-19.

читайте такожУ Зеленського відповіли на пропозицію Лукашенка приїхати на парад ПеремогиНагадаємо, раніше повідомлялося, усупереч пандемії коронавірусу в суботу, 9 травня, у Мінську провели військовий парад на честь 75-ї річниці перемоги у Великій вітчизняній війні. У військовому параді взяли участь більше 3 тисяч військовослужбовців і понад 150 одиниць техніки. Над столицею Білорусі пролетіли понад 40 літаків і вертольотів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти