Лукашенко звинуватив Перший канал у "фейках" і вигнав російських пропагандистів з Білорусі

Російським пропагандистам після сюжету про коронавірус в Білорусі дісталося подвійно – вони отримали ляпаса від Лукашенка та втратили акредитацію.

Лукашенко
Олександр Лукашенко жорстко відреагував на сюжет про коронавірус в Білорусі / УНІАН

Після виступу Лукашенка в середу, 6 травня, МЗС Білорусі прийняло рішення про позбавлення акредитації двох співробітників російського Першого каналу – журналіста Олексія Кручиніна та оператора Сергія Панасюка. Громадянин РФ Кручинін повинен був залишити територію Білорусі до опівночі. Журналісти зняли сюжет про ситуацію з COVID-19 у країні, який не сподобався главі держави.

Напередодні, 5 травня, президент Лукашенко заявив, що російський Перший канал розповсюджує фейки про ситуацію з коронавірусною інфекцією на території республіки Білорусь.

"Фейк від державного Першого каналу Російської Федерації - вони там казали: мізерне тестування (на наявність коронавірусної інфекції)... За що нас критикувати? У себе нехай подивляться, що там коїться", - сказав Лукашенко.

Тоді ж білоруський президент додав, що у сюжеті "упереджено" висвітлюються коронавірусні події в Білорусі і анонсував "адекватну реакцію на критику з боку засобів масової інформації.

Нагадаємо, раніше вірусолог піддав критиці намір Олександра Лукашенка провести парад Перемоги 9 травня в умовах бушуючого в країні коронавірусу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти