Лукашенко розповів, коли білоруси знову переоберуть його на посаду президента

Вибори президента Білорусі відбудуться влітку, проте точна дата невідома.
Лукашенко
Президент Білорусі Олександр Лукашенко ще не визначився з датою виборів / Reuters

Незабаром в Білорусі повинні визначитися з остаточною датою проведення президентських виборів. Незважаючи на пандемію коронавірусної інфекції по всьому світу, у тому числі на території держави, виборчий процес переносити не будуть.

За словами президента Олександра Лукашенка, Конституція держави не дає можливості ставити під сумнів проведення виборів глави держави. Вибори повинні пройти наприкінці серпня.

"У нас немає підстав тут їх переносити, немає можливості за Конституцією перенести ці вибори. Тому ми проведемо вибори, найближчим часом з датою визначимося. Це буде точно влітку", - сказав білоруський президент під час відеоконференції зі своїм молдавським колегою Ігорем Додоном.

Шості чергові вибори президента Республіки Білорусь повинні відбутися 30 серпня 2020 року.

Олександр Лукашенко обіймає посаду президента Білорусі з 20 липня 1994 року. У 2015 році почався його п'ятий президентський термін. Він очолює державу вже майже 26 років. У Конституції Білорусі немає обмежень на заняття президентської посади.

Також, в кінці минулого року Лукашенко заявив, що він готовий взяти участь в президентських виборах 2020 року.

Раніше Лукашенко заявив, що він боїться вводити в Білорусі протиепідеміологічні заходи у зв'язку з коронавирусной інфекцією з-за загрози народного повстання.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти