Фізична активність дуже важлива для здоров'я людини, особливо під час карантину.
У ВООЗ випустили нове керівництво з фізичної активності через те, що люди часто залишаються вдома у зв'язку з пандемією. В організації вважають, що всі люди в будь-якому віці та з різними здібностями можуть бути фізично активними.
Відповідно до нових побажань:
всім дорослим, включаючи людей з хронічними захворюваннями або інвалідністю, рекомендовано 150-300 хвилин фізичної активності середньої інтенсивності в тиждень.
Дітям і підліткам рекомендовано в середньому 60 хвилин аеробних вправ середньої або високої інтенсивності в день.
Літнім людям (у віці 65 років і старше) рекомендується додавати такі види активності, які сприяють поліпшенню рівноваги і координації, а також зміцненню м'язів, щоб сприяти попередженню падінь і поліпшенню здоров'я.
"Регулярна фізична активність має ключове значення для профілактики і сприяння лікуванню серцево - судинних захворювань, діабету другого типу і раку, а також для зменшення симптомів депресії і тривожності, уповільнення зниження когнітивних здібностей, поліпшення пам'яті і зміцнення здоров'я мозку", - зазначає ВООЗ.
Гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус підкреслив, що фізична активність має вирішальне значення для здоров'я і добробуту – вона може сприяти продовженню і поліпшенню якості життя.
В організації відзначили, що різна фізична активність корисна і може виконуватися як частина роботи, спорту і відпочинку або пересування (ходьба, їзда велосипеді), а також за допомогою танців, ігор і повсякденних домашніх справ, таких як робота в саду та прибирання.
ВООЗ зазначила, що якби населення світу було більш активним, це допомогло б запобігати до 5 мільйонів випадків смертей на рік.
Пандемія COVID-19-Про що раніше повідомляв головред:
У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили про те, що світу загрожує нова пандемія.
Також у ВООЗ заявили, що найближчі кілька місяців будуть надзвичайно важкими в тому, що стосується пандемії коронавірусу.
В ООН заявили, що світовим державам стає все складніше контролювати спалах COVID-19. На думку генсека ООН поява вакцини не розв'язувати проблему глобальної епідемії в найближчому майбутньому, тому протягом наступних 12 місяців світ повинен зробити прогресивні кроки в напрямку боротьби з коронавірусом.