Трамп і Путін провели близько десятка телефонних розмов, зміст яких фіксували помічники господаря Білого дому.
Радники президента США Джо Байдена мають намір розкрити деталі більше десятка розмов попереднього глави американської держави Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним. Раніше Трамп приховував зміст розмов, проте у Байдена є доступ до цих записів, повідомляє Politico з посиланням на інсайдерські джерела.
У повідомленні йдеться про те, що радники Байдена мають намір з'ясувати, чи розголошував Трамп під час перемовин з Путіним будь-яку секретну інформацію, і чи міг він укласти секретні угоди з главою РФ, які можуть стати несподіванкою для нової американської адміністрації.
Як стверджують журналісти, у Байдена наразі відмовляються пояснювати, чи ознайомився новий президент США з деталями перегмовин Трампа і Путіна. При цьому у Ради національної безпеки Америки за президентства Трампа був доступ до змісту дзвінків.Читати такожСпецслужби РФ вербували Трампа більше 40 років - The Guardian
Підкреслюється, що телефонні перемовини не записувалися, але зміст розмов чули помічники американського президента, які фіксували деталі. Такі відомості передаються до Національного архіву США, який планує вивчати команда Джо Байдена.
Дональд Трамп новини
Палата представників 13 січня вдруге оголосила імпічмент президенту Америки Дональду Трампу, якого звинуватили у підбурюванні до народного повстання. Однак американський Сенат заблокував розгляд процесу, в результаті чого Трамп залишив президентський пост тільки в день інавгурації Джо Байдена.
Наприкінці січня верхня палата американського парламенту голосувала щодо конституційності імпічмента Трампу. Тоді за законність імпічменту проголосували 55 сенаторів (з них 5 "республіканців", - ред.), 45 вважали, що процес є протизаконним. На той момент американські ЗМІ підрахували, що для імпічменту Трампу не вистачає 12 голосів.
Сенат США 10 лютого дав згоду на розгляд імпічменту 45-му президенту Америки Дональду Трампу. Відповідність процесу Конституції визнали 56 сенаторів, 44 висловилися проти. Крім "демократів", голосування підтримали шестеро" республіканців " – Білл Кессіді, Сьюзан Коллінз, Ліза Мурковскі, Мітт Ромні, Бен Сассе і Пет Тум