Вчені оприлюднили нові факти про смертельний вірус

Вчені оприлюднили результати нового дослідження щодо коронавірусу.

коронавірус
Коронавірус можна підхопити на відстані 4 метрів - вчені / Фото: Reuters

Моторошний коронавірус швидко поширюється країнами світу і забирає життя громадян.

Нещодавно вчені з Академії військових медичних наук Пекіна, опублікованому в журналі Центрів з контролю захворювань США, оприлюднили дослідження, в якому заявили, що коронавірус може поширюватися на відстань до 4 м від зараженої людини.

Вчені досліджували поверхні і зразки повітря, взяті у відділенні інтенсивної терапії та палаті з хворими Covid-19 в одній з лікарень Уханю, де почалася пандемія коронавірусу.

читайте такожКоронавірус уб'є сотні тисяч українців: з'явився зловісний прогноз

Вони виявили аерозоль із вірусом на відстані до 4 м від хворих. Вчені підкреслюють, що на такій відстані коронавірус не у всіх випадках зберігав здатність до зараження.

Також було виявлено, що вірус містився в половині зразків із підошов взуття персоналу лікарні. Вчені припускають, що взуття медиків може бути одним із переносників хвороби.

Пандемія коронавірусу

Раніше дослідники із Світового центру даних по геоінформатиці та сталого розвитку, що діє на базі київського Політеху, спрогнозували, що на піку епідемії коронавірусу в Україні налічуватиметься близько 45 тисяч інфікованих коронавірусом Covid-19.

Також зазначимо, що станом на ранок неділі, 12 квітня, в Україні офіційно виявлено 2777 випадків зараження коронавірусом. За добу в Україні кількість заражених коронавірусом збільшилася на 266 осіб. Всього в Україні померли 83 людини, а 89 осіб одужали.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти