"Ми переможемо": королева Великобританії терміново звернулася до громадян

Єлизавета II звернулася до британців із проханням дотримуватися правил карантину та бути пильними.
Єлизавета II
Королева Єлизавета II звернулася до громадян з-за коронавіруса / Daily Mirror

У зв'язку з розповсюдженням страшного коронавірусу країнами світу, королева Великобританії Єлизавета II звернулася до громадян у своєму п'ятому за 68 років правління телевізійному зверненні.

Зазвичай королева робить це тільки із нагоди Різдва, передає ВВС.

"Ми разом боремося з цією хворобою, і я хочу запевнити вас, що, якщо ми будемо залишатися єдиними і рішучими, ми переможемо її", - сказала 93-річна королева у своєму зверненні з Віндзорського замку.

Королева сказала, що "хворобливе почуття розлуки зі своїми близькими", викликане соціальним дистанціюванням, нагадало їй про досвід евакуйованих дітей під час Другої світової війни.

"Тепер, як і тоді, в глибині душі ми знаємо, що це правильно", - сказала вона.

читайте такожНе врятує від коронавіруса: медики розвінчали популярний міф

Також королева подякувала британцям за дотримання умов карантину та заохотила тих, хто збирається разом, "щоб допомагати іншим".

Вона також подякувала працівникам критичних служб, сказавши, що вони "кожну годину роботи наближають нас до повернення до нормального часу".

"Попри те, що раніше ми стикалися з проблемами, ця проблема - інша. На цей раз ми об'єднуємо зусилля з усіма народами по всьому світу, використовуючи великі досягнення науки і наше інстинктивне бажання допомагати. Ми доб'ємося успіху - і це буде успіх кожного із нас", - сказала британська королева.

"Ми маємо тішитися з того, що, можливо, пройде ще багато часу, але кращі дні повернуться: ми знову будемо із нашими друзями, ми знову будемо із нашими сім'ями, ми зустрінемося знову", - додала вона.

Коронавірус у Великобританії

Зазначимо, у Великобританії станом на 5 квітня було зафіксовано 42 479 випадків зараження коронавірусом (4 320 смертей).

Також нагадаємо, Великобританія довго намагалася бути осторонь, але все закінчилося, як і в інших країнах - прем'єр Борис Джонсон 23 березня оголосив у країні загальний карантин і закликав усіх жителів країни з цього дня не виходити з дому.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти