У Польщі через епідемію обмежили пересування по країні

Уряд запровадив жорсткий карантин.

польща
Польща йде на строгий карантин / Фото: flickr.com/wlodi

Уряд Польщі обмежив вільне пересування громадян з 24 березня по 11 квітня 2002 року через поширення коронавіруса.

Як передає RMF24, офіційну заяву зробив польський прем'єр-міністр Матеуш Моравецький на прес-конференції з главою МОЗ Лукашем Шумовським.

Влада ввела обмеження в громадському транспорті, щоб забезпечити дотримання дистанції між пасажирами. Також заборонені масові зібрання людей, не рекомендується збиратися більш ніж по дві людини. На похоронах і весіллях дозволяють стояти разом п'ятьом.

"Те, що у нас менше захворюваності, ніж ми очікували, не повинно нас присипляти. Необхідно ввести в Польщі додаткові заходи для обмеження поширення коронавірусу. Ці обмеження торкнуться кожного з нас...", – зазначив Моравецький.

Польська влада відзначає, що прагне максимального обмеження поширення коронавіруса серед поляків на рахунок зменшення соціальної активності громадян. Дозволяється тільки відвідування продуктового магазину, аптеки і прогулянки з собаками.

"Також нова міра не стосується людей, які не можуть дозволити собі працювати з дому і волонтерів, що допомагають людям, не здатних самостійно сходити в магазин або за ліками... Ми приймаємо ці рішення, щоб виграти час, підготувати лікарні", – сказав прем'єр.

Нагадаємо, прем'єр Великобританії Борис Джонсон 23 березня оголосив у країні загальний карантин і закликав усіх жителів країни з цього дня не виходити з дому.

Як раніше повідомлялося, з 12.00 вівторка, 24 березня, українцям заборонено залишати територію країни з метою туризму.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти