Лютий китайський вірус "убив" 5429 осіб, кількість хворих зашкалює

За минулу добу в Італії від викликаних коронавірусом COVID-19 ускладнень померли 175 осіб.
Коронавірус
Коронавірус убив 5429 чоловік / Reuters

Станом на ранок неділі, 15 березня, в усьому світі зареєстровано 145 369 випадків зараження небезпечним вірусом COVID-19. Вилікувались від коронавірусу 71 689 осіб, померли 5429.

Згідно з картою розповсюдження коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, за добу в Китаї зафіксували 32 нових випадки інфікування. Вилікувались за цей період 1468 осіб. Всього в Китаї зафіксовано 80 995 випадків зараження.

Коронавірус в Європі

Лютий китайський вірус активно атакує Європу.

  • В Іспанії за добу кількість хворих збільшилася на 1159 осіб. Вилікувались від коронавірусу 327 осіб, померли - 62.
  • У Німеччині за вказаний час зареєстрували 910 інфікованих, 2 летальних випадки.
  • Число заражених у Франції збільшилося на 813 осіб. Додамо, що з 00:00 15 березня у Франції закривають більшість магазинів, ресторанів, кінотеатрів, нічних клубів та інших розважальних закладів. Людям рекомендують залишатися вдома через поширення COVID-19. Всього у Франції захворіли на коронавірус 4480 осіб.
  • Також від вірусу страждає Швейцарія. Там за добу нарахували 220 нових хворих.

Коронавірус в Італії

За минулу добу в Італії від викликаних коронавірусом COVID-19 ускладнень померли 175 осіб. Таким чином кількість жертв вірусу досягла 1441, повідомив очільник Департаменту цивільного захисту Анджело Бормана на прес-конференції в суботу, пише ANSA. Загальне кількість інфікованих людей, включаючи тих, хто одужав, досягла 21 157.

читайте такожВилікувався від уханьської зарази: чоловік розповів подробиці страшної хворобиНагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україна залишається країною, в якій ситуація з коронавірусом розвивається за помірним сценарієм.

"Сьогодні Україна залишається країною, в якій ситуація з коронавірусом розвивається за помірним сценарієм. Кластерів і великих спалахів хвороби у нас, на щастя, поки немає. І ми робимо все, щоб вони не виникли. Для координації діяльності створено оперативний штаб. Він обробляє поточні дані щодо коронавірусу і дає аналітичні висновки, які будуть основою для прийняття рішень на рівні країни", - сказав прем'єр-міністр.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти