"Чи хочуть росіяни війни": постпред України в ООН підчепив РФ цитатою з вірша

Сергій Кислиця, постпред України в ООН, також проїхався по святому для нинішньої РФ питанню "побєдобесия".

Кислица
Сергій Кислиця / УНІАН

Сергій Кислиця, офіційний представник України в ООН, на засіданні Радбезу з легким глузуванням в голосі прочитав російському постпредові Василю Нєбєнзі легендарний вірш Євгена Євтушенка "Чи хочуть росіяни війни?".

Саме такий стиль поводження українським дипломат вибрав з приводу майбутнього ювілейного параду 9 травня, який в черговий раз пройде в Москві.

"Я процитую [вірш Євтушенка - Главред]. Чи хочуть росіяни війни? Запитаєте ви у тих солдатів, що під березами лежать, і вам дадуть відповідь їх сини, чи хочуть росіяни війни". І знаєте, що Василь Олексійович, я тут подумав, що відповіддю на питання, чи хочуть росіяни війни в умовах сьогоднішньої Росії стане парад 9 травня на Червоній площі. Коли ми побачимо, винесуть портрети Сталіна його учасники", - заявив Кислиця.

Нагадаємо, у вівторок, 18 лютого 2020 року, російські військові і підконтрольні їм бойовики напали на позиції ВСУ поблизу населених пунктів Новотошковское, Орехово, Кримське, хутір Вільний на Донбасі.

В результаті масштабних боїв, за даними штабу ООС, один український військовослужбовець загинув, а четверо були поранені. У супротивника - за попередньою версією, четверо загиблих і п'ятеро поранених.

Ввечері цього ж дня в Нью-Йорку пройшло засідання Радбезу ООН, на якому обговорювалося виконання Мінських домовленостей і атака росіян з бойовиками на Донбасі.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти