Що відомо:
Російські окупанти вдарили КАБами по центру Харкова. Одне з влучань було по Дитячій залізниці. Про це заявив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
"Це місце, де зазвичай багато родин із дітьми. росіяни б’ють саме туди в суботу вдень", - написав він.
Внаслідок атаки загинула 30-річна жінка. Відомо, що було пошкоджено 2 будівлі Дитячої залізниці та 4 вагони, а також 2 приватні будинки та господарча споруда.
Рятувальники опублікували кадри з наслідками удару по Харкову та першими хвилинами після "прильотів". Багато поранених людей лежали на землі. Всім намагались надати медичну допомогу.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що внаслідок атаки вже відомо про понад 40 поранених людей.
"Чергове звіряче вбивство. Авіабомби по цивільних у місті – поруч навіть дитяча залізниця. Це не має жодного військового сенсу. Суто тероризм. І це триває вже понад три роки повномасштабної війни. Це не можна ігнорувати. Не можна на це заплющувати очі. І це не якась гра. Щодня ми втрачаємо наших людей тільки тому, що Росія відчуває безкарність. Потрібен жорсткий примус Росії до миру", - написав Зеленський.
Як раніше повідомляв Главред, у ніч на п'ятницю, 6 червня, сталася ракетно-дронова атака РФ на Київ - пошкоджено інфраструктуру, 4 жертви, 20 поранених. Були зафіксовані пошкодження щонайменше в шести районах Києва.
Главред розповів подробиці атаки РФ по Україні в ніч на 6 червня - Тернопіль був без світла, у Луцьку було пошкоджено багатоповерхівку. У Луцьку загинули хлопець і дівчина.
Президент України Володимир Зеленський відповів на атаку РФ по Україні 6 червня. Окупанти застосували понад 400 дронів і понад 40 ракет. Були загиблі, поранено 49 осіб.
У ніч на 7 червня був удар по 9-поверхівці, десятки поранені, три людини загинули - РФ масовано вдарила по Харкову. Під час атаки були прильоти в 9-поверхівку, підприємство, приватний будинок і не тільки. Одна людина загинула, багато поранених. Люди можуть бути під завалами.
Читайте також: