В Україні з’явилась громадська ініціатива "Всеукраїнський штаб громадської оборони"

У з'їзді взяли участь представники регіональних Штабів оборони з усіх областей України.

В Україні діятиме Всеукраїнський громадський штаб оборони, який займатиметься підготовкою українців до можливого вторгнення армії РФ. Таке рішення ухвалили делегати з’їзду Штабів оборони – громадської ініціативи, що діє в регіонах.

"Всі ці штаби, всі військово-патріотичні, молодіжні організації, всі ветеранські асоціації, які хочуть долучитися до питання оборони нашої країни - повинні бути зв’язані в одну скоординовану мережу. Тоді ми зможемо просунути правильні речі. Тоді ми зможемо "продавити" ту територіальну оборону, яка потрібна українській державі", - сказав під час виступу перший командир полку "Азов" та лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

У з'їзді взяли участь представники регіональних Штабів оборони з усіх областей України. Також у якості гостей виступили представники органів тероборони інших країн, представники місцевої влади, військові експерти.

Організаторами з'їзду є Інститут національного розвитку та Рух сприяння територіальній обороні України.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «В Україні з’явилась громадська ініціатива «Всеукраїнський штаб громадської оборони»». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Місячний гороскоп на тиждень 17-23 січня: Близнюкам – борги, Терезам-спокуси, Козерогам-доленосні рішенняМісячний гороскоп на тиждень 17-23 січня: Близнюкам – борги, Терезам-спокуси, Козерогам-доленосні рішення Чайник,  праску і навіть пральну машину: як очистити будь-яку техніку від накипуЧайник, праску і навіть пральну машину: як очистити будь-яку техніку від накипу Прикмети на 21 січня: що не можна робити і як не потрапити в бідуПрикмети на 21 січня: що не можна робити і як не потрапити в біду 40 гривень за літр: українцям назвали лютневі ціни на бензин і газ на АЗС40 гривень за літр: українцям назвали лютневі ціни на бензин і газ на АЗС Весілля в рік Тигра 2022: сприятливі дні для торжества і коли категорично не можна одружуватисяВесілля в рік Тигра 2022: сприятливі дні для торжества і коли категорично не можна одружуватися
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти