В Україні після 20-річного простою почав працювати завод із виробництва мінеральної та питної води Аqua Миргород

1 березня 2024, 12:43
Аqua Миргород
Аqua Миргород

В Україні після понад 20-ти річного простою почав працювати завод із виробництва мінеральної та питної води Аqua Миргород. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Наразі основною продукцією заводу є мінеральна природна лікувально-столова вода Aqua Миргород DETOX, яка видобувається з однієї з найглибших свердловин в Україні (695 м). Особливість води в тому, що вона має природній мінералізований склад і, після видобутку, газується і розливається, не проходячи штучну мінералізацію.

Як зазначив Олег Міщенко, український підприємець та бізнесмен, акціонер венчурного фонду "‎Феномен", що володіє ТОВ Аqua Миргород, до 2025 року виробництво модернізують та збільшать його потужності, що дозволить створити нові робочі місця та платити більше податків до держбюджету для підтримки економіки України.

відео дня

Нагадаємо, що до 90-х років завод був відомий виробництвом гірчиці. Проте після 90-х його було законсервовано і лише в 2023 році, після зміни власника та часткового оновлення потужностей, компанія почала видобуток та виробництво мінеральних вод.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти