У Маріуполі стартує будівництво гірничо-металургійного вишу "Метінвест політехніка"

Вищий навчальний заклад уже отримав необхідні для початку робіт дозвільні документи.

false
Університет вже у вересні 2022 року відкриє свої двері для перших студентів / фото metinvestholding.com

У Маріуполі стартує будівництво університетського містечка першого в Україні недержавного гірничо-металургійного вишу "Метінвест політехніка".

Про це йдеться у повідомленні на сайті групи "Метінвест", яка будує університетський комплекс в центрі Маріуполя, позаду площі Свободи.

Відзначається, що зараз ділянка площею орієнтовно 3,5 гектари пустує.

У компанії уточнили, що незабаром там з'явиться вся необхідна для навчання і комфортного життя студентів інфраструктура – навчальний корпус, гуртожиток, спортивний комплекс і парк. Водночас спортивний комплекс і парк будуть відкриті для всіх жителів міста.

Крім того, зараз розробляється концепція громадського простору.

Реклама

Вищий навчальний заклад вже отримав необхідні для початку робіт дозвільні документи. Зокрема, затверджено проєкт землевідведення, підписано договір оренди земельної ділянки, отримано дозвіл на проведення підготовчих робіт та позитивний висновок будівельної експертизи проєкту, а також подано документи на отримання дозволу на будівельно-монтажні роботи.

Навчальний корпус буде побудовано згідно з дизайн-проєктом, розробленим нідерландським бюро MASA Architects архітектора Хірокі Мацуури. У 12-поверховому корпусі загальною площею майже 11 тисяч кв.м розмістяться 15 лабораторій, конференц-зала на 400 осіб, лекційні аудиторії, сучасна технічна бібліотека, аудиторії для вивчення комп'ютерних наук.

Під час будівництва будівлі університету будуть використані сучасні технології зі сталі "Метінвесту".

Там же зведуть 6-поверховий гуртожиток для студентів загальною площею майже 6 тисяч кв.м. У проєкті передбачена блокова система кімнат, де в кожному блоці на дві-три кімнати буде своя кухня-їдальня і санвузол. У гуртожитку для студентів планують зробити тренажерний та фітнес-зали, медкабінет і пральню.

Як заявив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков, університет уже у вересні 2022 року відкриє свої двері для перших студентів.

""Метінвест політехніка" - грандіозний освітній та інфраструктурний проєкт. Для Маріуполя - це залучення до міста талановитої молоді, для країни - нова якість освіти, для майбутніх студентів – затребувані професії та гарантія працевлаштування. Ніщо не завадить нам побудувати університет мрії, якого ще не було в Україні. Упевнений, що перші студенти бакалаврату, набір яких планується у вересні 2022 року, будуть вчитися вже в новому сучасному корпусі", - підкреслив Риженков.

Що таке "Метінвест політехніка"

"Метінвест політехніка" позиціюється як Університет майбутнього, що надає нові широкі можливості для молоді. Університет заснований у червні 2020 року групою Метінвест.

Ключові цілі проєкту - поява в Україні вищої освіти європейського рівня та розвиток нового формату вищої освіти в нашій країні.

В університеті зможуть навчатися люди, які обрали для себе потрібні на ринку праці технічні спеціальності. Кращим студентам група "Метінвест" гарантує перше робоче місце, фінансову та інші мотивації.

Перший набір студентів до гірничо-металургійного університету "Метінвест політехніка" заплановано на вересень 2022 року.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «У Маріуполі стартує будівництво гірничо-металургійного вишу "Метінвест політехніка"». Інші новини України читайте в розділі «Україна». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Прикмети на 20 жовтня: що не можна робити в день Сергія і як не потрапити в бідуПрикмети на 20 жовтня: що не можна робити в день Сергія і як не потрапити в біду Гороскоп на 20 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: збитки або кардинальні зміниГороскоп на 20 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: збитки або кардинальні зміни Найсильніша магнітна буря в жовтні 2021: як пережити без фатальних наслідківНайсильніша магнітна буря в жовтні 2021: як пережити без фатальних наслідків Як живеться в Україні сім'ї, в якій двоє заробляють по 500 доларівЯк живеться в Україні сім'ї, в якій двоє заробляють по 500 доларів Як не мерзнути вдома: прості поради, які допоможуть зробити кімнату теплішеЯк не мерзнути вдома: прості поради, які допоможуть зробити кімнату тепліше

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти