Терехов: Спочатку мир, потім - вибори та політичні дискусії

24 липня 2026, 16:34
google news Підпишіться
на нас в Google
Терехов

В інтерв’ю The Telegraph міський голова Харкова, голова Асоціації прифронтових міст і громад Ігор Терехов заявив, що сьогодні головною метою для України є досягнення стійкого миру, а своєю особистою місією назвав збереження людей і міста.

"Моя мета - зберегти людей, зберегти місто і зміцнити країну. Але головне сьогодні - досягти миру", - сказав Терехов.

відео дня

Він додав, що поки не буде досягнуто головної мети, мова про передвиборчі кампанії йти не має.

"Спочатку мир. А вже потім - вибори і всі політичні розмови", - зазначив очільник АПМГ.

Також у інтерв’ю він заявив, що одним із головних викликів для України сьогодні є зростання бідності, а державна політика має бути спрямована насамперед на підвищення добробуту людей.

"На жаль, сьогодні однією з найбільших проблем в Україні є бідність. Статистика говорить сама за себе: фактично кожен третій українець живе на межі бідності. І це не просто цифри. Це люди, які щодня приходять до магазину й змушені обирати, що купити - ліки чи хліб. Люди не мають стояти перед таким вибором. У центрі всіх державних рішень має залишатися людина. Саме підтримка людей сьогодні повинна бути головним пріоритетом держави", - резюмував Ігор Терехов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти