Окупанти зруйнували понад 4 тисячі житлових будинків на Київщині – Тимошенко

false

У Київській області військові держави-терориста росії зруйнували більше ніж 4 тисячі житлових будинків у 46 громадах з 69. Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

За його словами, найбільше постраждали Бучанська, Ірпінська, Гостомельська, Бородянська, Макарівська, Великодимерська та Пісківська громади.

"В селі Андріївка окупанти облаштували штаб в школі та зруйнували дитячий садочок. Тут знищено 74 житлові будинки, ще 274 потребують ремонту, а 43 родини потребують тимчасового житла. Вже розпочато поточний ремонт покрівель в 50 приватних будинках", – говорить він та додає, що в населеному пункті вже відновили більшість основних комунікацій.

У Мотижині ворог повністю зруйнував 15 будинків, а ще 40 були пошкоджені та потребують ремонту. Під час обстрілів постраждав також і Мотижинський ліцей, який працював у громаді понад 50 років. В ньому знищено декілька навчальних кабінетів на двох поверхах.

"Зробимо все необхідне, щоб учням тут було ще комфортніше, ніж до появи окупантів і вони могли прийти сюди з початком нового навчального року", – наголосив Тимошенко.

Також активно відновлюють і населений пункт Мощун. Там місцеві мешканці нещодавно просили поновити транспортне сполучення з Києвом, а зараз автобуси вже на маршруті. Паралельно з тим аварійні бригади відновлюють електропостачання та повертають громаді інтернет.

"Але головне – це відновлення житла. Наразі визначено дорожню карту по роботі над генеральним планом населеного пункту, готуються документи для його оприлюднення та проведення громадського обговорення", – додав заступник керівника ОП.

Нагадаємо, раніше Тимошенко розповів, що на Київщині вдалося завершити відновлення електропостачання на два тижні швидше, ніж планувалося.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти