Flowers.ua: доставка квiтiв по всiй Українi

Flowers.ua: доставка квiтiв по всiй Українi

Що може бути приємнішим, аніж букет квітів? Проте сьогодні багато чоловіків роблять подібні подарунки лише на День святого Валентина, 8 березня та день народження своєї коханої дівчини.

Річ у тому, що багато хто вважає подібний презент безглуздим і позбавленим будь-якого сенсу, адже вже через кілька днів квіти потраплять у сміттєвий бак.

По суті так і є, але слід враховувати одну важливу деталь: емоційну складову. Прекрасна стать надає особливе значення подібним жестам, тому доставка квітів у всьому світі сьогодні користується великою популярністю.

Замовити квіти – значить зробити широкий жест, висловити весь спектр своїх почуттів без жодних слів. Фахівці компанії Flowers.ua, на сайті якої можна купити букети цілодобово, вирішили поділитися з нами своїм досвідом та розповіли, чому варто дарувати дівчатам квіти.

Також вони радять робити це якнайчастіше, а не тільки на свята.

Flowers.ua: доставка квiтiв по всiй Українi

Декілька причин, щоб замовити квіти коханій дівчині

  1. Нагадування про себе. Букет квітів - це чудове нагадування, адже щоразу, коли дама серця погляне на квіти, вона згадуватиме про вас. А букети, як відомо, завжди ставлять на чільне місце в кімнаті, так що спогади будуть частими. Якою саме буде композиція, не так вже й важливо. Дівчата люблять навіть ромашки. Але все ж таки краще купити якомога пишніший і яскравіший букет, щоб вона щоразу думала, який же у неї романтичний, дбайливий і шляхетний чоловік.
  2. Для підняття настрою. Жінки – емоційні створіння. Часом їм буває сумно. А найкращий спосіб створити дівчині оптимістичний настрій – це замовити для неї улюблені квіти. Букет прожене печалі геть і зробить навіть буденний день ще яскравішим. Якщо немає впевненості в тому, яким саме квітам віддає перевагу дівчина, вибирайте троянди. Королеви квітів – це завжди безпрограшний варіант.
  3. Щоб зробити сюрприз. Букет квітів, особливо якщо це квіти в коробці, здатний приховати основний подарунок, який ви підготували для дівчини. У капелюшну коробку разом із квітами завжди можна покласти коштовності, парфуми, поміститься навіть новенький айфон. Якщо ваші стосунки ще знаходяться на ранніх стадіях, завжди можна презентувати разом із квітами солодощі, квитки в кіно чи театр, а також листівку із вашими теплими словами. До речі, це може стати чудовим способом освідчитися у коханні або зробити пропозицію руки та серця. Просто напишіть у листівці все, що у вас на душі, і дівчина точно це залишиться байдужою.
  4. Розв'язання проблеми "Що подарувати". Як багато часу чоловіки витрачають на те, щоб придумати подарунок для коханої жінки. Якщо ви вже дарували все, що тільки можна, і у вас просто не залишилося ідей, подаруйте квіти. Це зовсім не банально, букет - це класика, що не старіє, і завжди безпрограшний варіант подарунка. Залишилося лише вибрати композицію, яка буде підходити до того чи іншого випадку. Якщо є сумніви, завжди можна попросити пораду у професійних флористів. Даруйте квіти коханим, і вони це точно оцінять.
Flowers.ua: доставка квiтiв по всiй Українi

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти