З України йде великий сервіс доставки їжі

3 червня 2020, 18:14
310
Компанію мають намір закрити чи продати, якщо знайдеться покупець.
З України йде великий сервіс доставки їжі
Menu.ua і Eda.ua йдуть з України / Фото: Мепи.иа

З українського ринку з причини фінансових труднощів йдуть сервіси доставки їжі Menu.ua і Eda.ua, якими з 2019 року керувала компанія Menu Group.

Як повідомив глава Menu Group Ваган Керобян в інтерв'ю виданню Retailers, компанію мають намір повністю закрити чи продати, якщо знайдеться покупець. Інвестиції в українське представництво будуть припинені.

Уточнюється, що покупця будуть шукати до 8 червня і якщо не знайдуть, то компанію закриють. За словами Керобяна, Menu Group витратила на розвиток бренду Eda.ua близько $1 млн, а також інвестувала в розвиток сервісів Eda.ua і Menu.ua понад $1,5 млн.

відео дня

Зараз в українського представництва компанії є заборгованість перед низкою партнерів доставки в розмірі $220 тис., що спровокувало розрив контрактів про співпрацю. Глава Menu Group підкреслив, що всі борги будуть повернуті.

читайте такожСервіс доставки їжі Über Eats йде з України: що відомоЗа словами керівника, під час карантину у зв'язку з пандемією коронавіруса у доставки їжі був прибуток, але загальний збиток він не компенсував.

"В Україні теж був незначний ріст, але в той же час компанія була збитковою — щомісяця ми інвестували понад $100 тис. доларів на зростання бізнесу", — зазначив менеджер Menu Group.

Керобян акцентував, що є кілька покупців, які проявили інтерес до цього бізнесу.

"Імен розголошувати не можу, але один з потенційних покупців – це одна з найбільших мереж супермаркетів в Україні. Якщо угода відбудеться, то на ринку України з'явиться третій досить сильний гравець в сегменті доставки їжі", — додав він.

Нагадаємо, шведська компанія IKEA, яка нещодавно вийшла на український ринок, прийняла рішення обмежити функціонування інтернет-магазину, призупинивши оформлення нових замовлень.

Як відомо, IKEA 14 травня офіційно запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні, а також відкрила пункти видачі в київських ТЦ Auchan Rive Gauche і ТЦ Metro Cash & Carry.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти