Стисло:
Українська співачка Міка Ньютон уже 11 років перебуває у стосунках з американським бізнесменом Крісом Сааведрою, 6.5 з них - в офіційному шлюбі. Нещодавно пара відсвяткувала річницю, і в артистки знову стали активно запитувати, чи не планує вона обзаводитися потомством.
У березні 2025 року Ньютон також відсвяткувала особливу дату - 5 років свободи від онкології. У 2019 році у неї виявили рак яєчників, який Міка успішно поборола. Однак, репродуктивне питання тепер стало для артистки більш гострим.
Тож у своєму блозі в Instagram Ньютон, коли її вкотре запитали про дітей, зазначила, що налаштована оптимістично, але акцентувала увагу на тому, що подібні запитання ставити не дуже коректно, адже кожна ситуація індивідуальна, і банальна цікавість може сильно поранити.
"Я все життя планувала мати дітей, але, на жаль, взамін отримала рак. Я вірю в дива, але історія моя непроста і важка. І чесно хочу всім порекомендувати не задавати ці запитання жінкам. Для когось це може бути дуже важко і до сліз", - написала Міка Ньютон.
Любиш чутки і скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Раніше Главред розповідав, що українські артисти-втікачі Олег Винник і Потап потрапили під роздачу. Свою думку про них в умовах повномасштабної війни висловив ведучий Григорій Решетнік.
Також український шоумен Нікіта Добринін зробив відверте зізнання про те, що він у собі ненавидить, і в які моменти він починає відчувати, що стає ворогом самому собі.
Читайте також:
Міка Ньютон (справжнє ім'я - Оксана Грицай) - українська співачка та акторка. Представниця України на Євробаченні-2011 (4 місце). Після конкурсу переїхала до США.