Британець Льюїс Хемілтон повторив рекорд великого Шумахера у Формулі-1

15 листопада 2020, 15:07
Льюїс Хемілтон
Льюїс Хемілтон повторив рекорд Шумахера / Reuters

Британський пілот команди Мерседес Льюїс Хемілтон став переможцем чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1 сезону 2020 року.

На гонці Гра-прі Туреччини він посів перше місце і таким чином зміг достроково за три етапи до фінішу чемпіонату оформити перемогу, повідомляє Reuters.

Тепер Хемілтон став семиразовим чемпіоном Формули-1 і зрівнявся за кількістю титулів з німцем Міхаелем Шумахером.

відео дня

Найближчим переслідувачем Хемілтона є його напарник по команді Фінн Валттері Боттас. Сьогодні він фінішував 14-м.

Довідка. Як повідомляє Вікіпедія, Міхаель Шумахер - німецький автогонщик "Формули-1". Семиразовий чемпіон світу, дворазовий віце-чемпіон світу і тричі бронзовий призер. Володар численних рекордів чемпіонату світу Формули-1: за кількістю перемог за один сезон (13), швидких кіл (77), а також чемпіонських титулів поспіль (5). Вже після завершення кар'єри, наприкінці 2013 року, унаслідок нещасного випадку отримав важку травму голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред