StarsМода та красаГороскопРецептиПрикметиЗдоров'яПривітанняКіно та серіалиШоуЛайфхакиСонникСвята

Як зняти обручку з пальця: 7 швидких способів

Корисні поради при непростій ситуації

Як зняти кільце з пальця
Як зняти кільце з пальця / ua.depositphotos.com/

Іноді зняти обручку з пальця може виявитися складним завданням. Ювелірний виріб може не піддаватися натиску. Як же зняти обручку з пальця максимально швидко, розібрався Главред.

Обручка може "застрягти" на пальці з різних причин. Однак, якими б вони не були знімати прикрасу все ж потрібно. Кілька простих способів допоможуть вам з легкістю провернути цю справу.

Підніміть руку вище рівня серця

Покладіть руку на плече і постійте в такому положенні 15-20 секунд. Це допоможе забезпечити відтік крові і лімфи з пальця і зменшити набряк. В результаті обручку буде зняти простіше.

Не тягніть

Якщо звичним різким рухом прикрасу зняти не вийшло. Спробуйте іншу тактику. Не варто тягнути обручку, цим ви збільшуєте набряк пальця і ускладнюєте завдання. Знімати виріб потрібно скручуючими рухами.

Опустіть руку в холодну воду

Це необхідно для того, щоб звузити судини. У свою чергу, це призведе до відтоку крові і лімфи. Щоб посилити ефективність можна потримати руку в холодній воді пару хвилин, а потім на 3-5 хвилин підняти кінцівку вище рівня серця. Тоді кільце буде знімати легше.

Як зняти обручку за допомогою мила

Старий добрий метод. Добре намильте руки, щоб засіб покрив мильною плівкою всю поверхню руки. Прокручуючими рухами зніміть обручку з пальця, притримуючи її серветкою, щоб не ковзала.

читайте такожЩо робити з обручкою чоловіка і дружини після розлучення: всі варіанти

Підтягніть шкіру

Невеликі шкірні складки на суглобах можуть заважати, якщо ви спробуєте зняти прикрасу. Попросіть близьких натягнути шкіру під верхньою фалангою і суглобом.

Як зняти обручку з опухлого пальця скотчем

Прозора клейка стрічка може вам допомогти в даній ситуації. Потрібно обмотати палець скотчем від нігтя і до кільця, намагаючись потрапити під кільце. Намильте руку і спробуйте зняти прикрасу. За рахунок ковзання і рівній поверхні клейкої стрічки це буде зробити легко.

Як зняти обручку з пальця за допомогою нитки

Необхідно взяти скріпку і 1 метр міцної нитки. Скріпкою потрібно протягнути нитку і протягнути її приблизно на 10 см. Акуратно проштовхніть скріпку під кільце і зніміть нитку. Притримуйте короткий кінець нитки великим пальцем тієї руки, на якій надіто кільце. А іншою рукою щільно намотуйте довгий кінець між прикрасою і суглобом. Після того, як ви майже повністю намотаєте довгий кінець нитки на палець, зафіксуйте її решту між середнім і безіменним пальцями.

Рукою, яка звільнилася потрібно взяти верхній кінець нитки і акуратно витягати з-під обручки, повертаючи навколо пальця. У міру того, як ви витягуєте нитку, кільце буде переміщатися по пальцю і зісковзне з нього.

Якщо обручку не виходить зняти самостійно необхідно звернутися в лікарню або службу ДСНС. Не варто зволікати, якщо палець сильно опух і посинів.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти