Рано чи пізно практично кожен на своїй кухні стикається з неприємною проблемою, коли в холодильнику на задній стінці починає з'являтися намерзання льоду. Це може статися в найневідповідніший момент, тому слід знати, чому виникає така ситуація і що можна зробити.
Читайте наш матеріал "Ознаки того, що ваша пральна машина потребує чищення".
Фахівці говорять про те, що така ситуація може виникнути через порушення термоізоляції вашого холодильника. Отже, необхідна температура не може підтримуватися всередині холодильника, що призводить до роботи компресора на максимумі.
Це пояснюється тим, що холодильник намагається самостійно компенсувати різницю температур, що виникла. Зрештою це призводить до того, що задня панель просто не встигає відтавати, тому на ній з'являється лід.
Технічні фахівці пояснюють, що іноді це викликано тим, що спеціальний вмонтований у задню панель випарник охолоджує її поверхню. При цьому також притягується водяна пара, що міститься в повітрі. Це може закінчитися тим, що через конденсацію пари може з'явитися шар льоду або інею на задній стінці холодильника.
Продукти, які знайдуться практично на кожній кухні, можуть стати порятунком, якщо у вас у холодильнику занадто волого. Одними з найідеальніших варіантів стануть тарілка з рисом, содою, сіллю/цукром або звичайний хліб. Ці продукти здатні втягнути в себе не тільки зайву вологу, а навіть неприємні запахи.
Також багато хитрих господинь кладуть у холодильник звичайну газету або паперові рушники. Річ у тім, що саме папір втягує в себе воду, рятуючи техніку від конденсату. Час від часу варто міняти його і тоді в холодильнику не буде зайвої вологи. Якщо вас турбують неприємні запахи, то всередину можна поставити склянку або тарілочку з кавовими зернами.
Є кілька перевірених народних способів, як позбутися льоду на задній стінці холодильника. Для цього використовуйте рушник або відповідну ганчірку. Намочіть її в гарячій воді й акуратно протріть стінки холодильника, на яких з'явився лід.
Завдяки високій температурі ви досягнете його розтоплення і відшарування. Періодично змочуйте тканину в гарячій воді, поки повністю не очистите холодильник від льоду.
Якщо ви помітили, що задня стінка холодильної камери обмерзає, а при цьому двигун майже не вимикається, намагаючись знизити підвищену температуру всередині холодильного відділення, час звертатися до майстра. Спеціаліст проведе діагностику і за необхідності прочистить усю систему, зможе перенаправити її фреоном, а також перевірить мастило і зробить його заміну.
Більше новин: