Харчова сода. Розчиніть половину чайної ложки харчової соди в склянці теплої води. Випийте повільно. Не використовуйте цей метод більше двох разів на тиждень - оскільки сода може порушити кислотно-лужний баланс.
Мінеральна вода. Випийте склянку негазованої мінеральної води. Вибирайте воду з високим вмістом лугу (понад 800 міліграм за літр).
Молоко. Випийте склянку нежирного або знежиреного молока. Воно може тимчасово нейтралізувати кислоту, але в довгостроковій перспективі може посилити печію.
Овочеві соки. Пийте соки з картоплі, моркви або капусти. Ці соки обволікають слизову оболонку стравоходу і нейтралізують кислоту.
Жувальна гумка. Вона (якщо без цукру) стимулює вироблення слини, яка нейтралізує кислоту. Жуйте гумку не менше півгодини.
Поза. Спіть із піднятою головою. Це допоможе запобігти потраплянню кислоти зі шлунка в стравохід.
Уникайте гострої, жирної, смаженої, кислої їжі, газованих напоїв, алкоголю, кофеїну, куріння.
Зверніться до лікаря:
Але пам'ятайте, вищевказані методи допоможуть швидко зняти печію, але не є лікуванням. А для лікування печії необхідно звернутися до лікаря і виявити причину.
Вас можуть зацікавити такий наш текст: "Чи справді сода допомагає при печії: відповідь експерта вас здивує".
Печія - відчуття дискомфорту або печіння за грудиною, що поширюється догори від епігастральної (надчеревної) ділянки, іноді віддає в ділянку шиї. Шлунково-стравохідний рефлюкс - його лікарська назва, повідомляє "Вікіпедія".
Народні засоби від печії:
Можна вживати такі продукти:
Трав'яні чаї:
Але пам'ятайте, що ці методи допоможуть швидко зняти печію, але не є лікуванням. Для лікування печії необхідно звернутися до лікаря і виявити причину.
Інші тексти за темою: