В Україні злетять ціни на АЗС: названа нова максимальна вартість

Підвищено розрахункові ціни на бензин і дизпаливо в Україні.

АЗС, бензин, паливо
В Україні очікується новий стрибок цін на АЗС / УНІАН

В Україні затвердили нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Чергові розрахунки станом на 2 липня надала НАК Нафтогаз України, йдеться в повідомленні Мінекономіки.

Зазначимо, що розрахункові ціни для бензину підвищені з 25,84 гривень до 26,64 гривень за літр, для дизельного палива з 22,23 гривень до 22,55 гривень за літр.

Таким чином, з урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 31,64 гривень за літр, дизельного палива - 29,55 гривень за літр.

Ціни на паливо в Україні

Наапонім, Кабінет Міністрів 14 травня в рамках своєї постанови зафіксував роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо на період карантину. Згідно з цим рішенням, торгова надбавка за літр дизеля не повинна перевищувати 7 гривень, бензину – 5 гривень.

Реклама

Середня ціна за літр бензину в травні повинна була становити 30,22 грн, а за літр дизельного палива – 27,89 грн. Ціни вказані з урахуванням граничної націнки.

Пізніше великі мережі АЗС після роз'яснень Мінекономіки про те, що регулювання цін не поширюється на преміум-марки бензину, оголосили, що припиняють бойкот, і відновлюють продаж бензину і дизеля марок преміум-класу.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «В Україні злетять ціни на АЗС: названа нова максимальна вартість». Інші економічні новини читайте в розділі «Гроші». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Прикмети на 24 січня: що не можна робити в Федосєєв день і як не потрапити в бідуПрикмети на 24 січня: що не можна робити в Федосєєв день і як не потрапити в біду Здійснення бажань, грошова удача і дивовижні можливості: кому зі знаків пощастить вже в лютомуЗдійснення бажань, грошова удача і дивовижні можливості: кому зі знаків пощастить вже в лютому Прикмети на 29 січня: що не можна робити в день Петра і як не потрапити в бідуПрикмети на 29 січня: що не можна робити в день Петра і як не потрапити в біду Смачні картопляні млинці на Масляну 2022: готувати дуже швидкоСмачні картопляні млинці на Масляну 2022: готувати дуже швидко Які рослини шкодять щастю і багатству в будинкуЯкі рослини шкодять щастю і багатству в будинку
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти