Активний чат
Валентин Бадрак
35
16 лютого, 11:00

Валентин Бадрак

Письменник, військовий експерт, директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння
запитання:
Михайленко Л.
Михайленко Л.
Валентине, поясніть, будь ласка, що означає для росіян втрата БДК «Цезар Куніков»? Якими будуть позитивні наслідки для нас? Що взагалі зараз лишилося від Чорноморського флоту РФ у Криму? Там ще є цікаві для нас цілі?
запитання:
Mika
Mika
Як так сталося, що Україна – фактично країна без військово-морського флоту – нищить такі жирні цілі флоту РФ?
запитання:
dorris
dorris
Вітаю. Чи може Росія взагалі втратити Чорноморський флот, чи це фантастичний сценарій? І чи має Україна потрібні ракети, озброєння, щоб остаточно поховати ЧФ РФ, навіть ті його частини, які Росія перебазувала в Новоросійськ? Дякую за відповідь.
запитання:
В’ячеслав
В’ячеслав
Наскільки ймовірно, що Росія втратить будь-які можливості домінувати в Чорному морі? Що для цього потрібно? Як від 24 лютого 2022 року змінилися її позиції і впливи в Чорному морі?
запитання:
km_35
km_35
Наскільки знищення кораблів ЧФ РФ, зокрема «Цезаря Кунікова», наближає нас до виконання задач, по-перше, зірвати забезпечення необхідним путінської армії на півдні України, а, по-друге, зробити подальшу окупацію Криму неприйнятною для Росії?
запитання:
Smilik
Smilik
Потоплення «Цезаря Кунікова» – це звісно гідний подарунок від ГУР і Буданова до Дня закоханих, а можна сподіватися на подарунок у вигляді підірваного Кримського мосту, наприклад, на Паску?)) Коли буде доцільно позбутися його?
запитання:
fargo
fargo
Добрий день. Якщо подивитися карту, де періодично розквітає «бавовна» в окупованому Криму, складається враження, що для України сьогодні більше не залишається точок на півострові, куди вона не може дістати. Це справді так? Наскільки вільно зараз росіяни почуваються в Криму та можуть здійснювати поставки для своїх військ?
запитання:
Таміла
Таміла
Пане Валентине, вітаю. Поділіться, будь ласка, вашим баченням того, яким шляхом Крим буде повертатися Україні – політичним чи військовим? І коли це стане можливо? Дедалі менше віриться, що це може статися в 2024-2025 роках – чи можете ви підтвердити або заперечити ці песимістичні відчуття? Дякую за відповідь.
запитання:
Роман
Роман
Наскільки критичною сьогодні є ситуація в Авідіївці, наскільки велика загроза оточення наших військ? Адже останні новини звідти невтішні. Якщо росіянам вдасться взяти Авдіївку, то які можливості перед ними це відкриває, куди посунуть далі, а, відповідно, чим це небезпечно для нас?
запитання:
Smithy
Smithy
Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Дмитро Ліховий повідомив, що Росія готує новий наступ в Запорізькій області і зосередила там ще більше військових, аніж на Авдіївському напрямку. Якою, по-вашому, буде мета цього наступу, що росіяни спробують узяти? І якими для вас виглядають перспективи цього наступу – велика загроза просування окупантів, чи нам вдасться втримати оборону?
запитання:
Йорік
Йорік
КДБ Білорусі оголосив про «контртерористичну операцію» в Гомельській області, що межує з Україною, нібито йдеться про чергові навчання білоруських силовиків. Чи можливі якісь сюрпризи або провокації з боку білорусів, не тільки у зв’язку з цими навчаннями, а й взагалі? Загроза наступу для Києва та півночі України остаточно знята?
запитання:
Олена
Олена
Вітаю. Якими вам видаються перспективи наступу російських військ на Харківщині? Чи можуть вони дійти до передмістя Харкова?
запитання:
Natalia
Natalia
Американський військовий репортер Фредерік Плейтген, розповідаючи про свій останній візит на фронт, зазначив, що його найбільше вразило те, скільки трупів російських військових довкола. Його цитата: «Всюди повно мертвих росіян, частин тіла, деталей машин. І нічого не прибирається». Чому, по-вашому, у росіян таке ставлення до своїх полеглих солдат? Скільки мільйонів росіян Путін може покласти на фронті в Україні без наслідків для себе в РФ? «М’ясні штурми» росіян – це об’єктивна необхідність чи результат тупості і марнотратства військового керівництва РФ, чи просто зневажливе ставлення цілого народу до людського життя?
запитання:
George_T.
George_T.
Як ви оцінюєте значення дронів у цій війні? Українські дрони безперешкодно добираються до нафтобаз у Росії, військових об’єктів, от і корабель «Цезар Куніков» познайомився з одним із них – здається, що вони здатні дістатися найдальших точок глибоко в тилу ворога. Чи можна українськими дронами виграти війну, якщо Захід і далі гальмуватиме з допомогою? Скільки Україна їх здатна виробляти?
запитання:
Mr_X
Mr_X
Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив у Брюсселі, що західні союзники протягом 2024 року планують доставити Україні мільйон безпілотників. А що, ATACMS чи інших далекобійних «плюшок» не буде, тільки дрони?
запитання:
Ostap
Ostap
Доброго дня ! Одне питання , якщо вам щось відомо. Де наші балістичні ракети. ? ХАМАС , робить ці ракети у підвалі із звичайного металу і дуже успішно стріляє цими ракетами . Маємо , головний завод колишнього СРСР , Южмаш, по виробництву ракет і нема жодної ракети . В голові не складається, бо навіть за два роки війни могли б зробитит хоча б одну ракету. Далі . Є таке місто , Кремінець , воно розташовано на гранітній скелі. За радянських часів там була дивизія ракет стратегічних і всі ці шахти залилшились неушкодженими . Ставь туди ракети і стріляй а можно і виробництво налагодити відразу , там ціле місто під землею у цій гранінтній скелі. Бо вибачай те зараз прийшов час займатись не роззброєнням а навпаки ...озброєнням.
запитання:
Павло Карпенко
Павло Карпенко
Що змінить для Сил оборони України поява F-16? Чи будуть ці винищувачі у достатній кількості, аби бути вагомим підсиленням нашої армії? Які можливості з’являться у ЗСУ з цими літаками?
запитання:
Nik
Nik
Якими сьогодні є головні проблеми російської армії, в чому її слабкі місця? Чи є у росіян такі слабини, які просто не дозволять їм перемогти в цій війні?
запитання:
Дарій
Дарій
Пане Бадрак, які ваші песимістичні та оптимістичні прогнози, коли може закінчитися війна? Західна преса і заяви певних західних діячів не залишають підстав сподіватися, що це закінчиться в 2024 році, і готують морально нас до «війни на роки»? Але чи витягнемо ми довготривалу війну?
запитання:
Richard
Richard
Європа і НАТО готуються до війни з Росією. Чи є, по-вашому, ця війна неминучою? На яку країну і якими силами Москва попре на НАТО? Хіба росіянам вигідний другий фронт?
запитання:
Лис Микита
Лис Микита
Україна певною мірою стала заручником передвиборчих баталій у США. Як ви гадаєте, чи може Вашингтон, незалежно від того, хто стане новим американським президентом, дозволити Україні програти? До чого зводиться інтерес США у цій війні, які їхні цілі тут щодо Росії?
запитання:
Лис Микита
Лис Микита
Bloomberg із посиланням на власні джерела повідомляє, що у Трампа обговорюють можливість припинення російсько-української війни шляхом прямих переговорів між Зеленським і Путіним. У зв’язку з цим два питання. По-перше, чи можуть Київ змусити до переговорів із Москвою і за яких умов? По-друге, чого чекати Україні, якщо Трамп стане наступним президентом США?
запитання:
Григорій
Григорій
На саміт НАТО в липні 2024 року покладалися неабиякі сподівання в Україні, але, схоже, їм не судилося стати реальністю. Адже і посол Британії при НАТО Кворрі, і посол США при НАТО Сміт сказали, що Україні варто знизити очікування від цієї події, зокрема, що не варто чекати запрошення України до Альянсу. Як гадаєте ви, чого чекати від цього саміту НАТО? І чому так не хочуть запрошувати Україну? Захід усе ще боїться Росії та якоїсь «ескалації»?
запитання:
Zorro
Zorro
Чи можливе заморожування війни в Україні, тобто що у нас буде так, як із Донбасом та Кримом від 2014-го, але в більших масштабах? Якщо так, то чим таке заморожування закінчиться, черговим і ще більш масштабним вибухом боїв?
запитання:
Питання
Питання
Повернення до кордонів 1991 року – це реальна перспектива чи примарні сподівання?
запитання:
Nelli
Nelli
Що зміниться для України після того, як у березні Путін вкотре подовжить свою владу, чого чекати: мобілізації в РФ, спроб наступу російських військ на фронті тощо?
запитання:
Serzh
Serzh
Наскільки міцною є влада Путіна сьогодні? Чи всі «башти» Кремля хочуть, аби він лишався при владі до 2030 року?
запитання:
Ganni
Ganni
Вітаю. Чи можливий, по-вашому, в Росії палацовий переворот або повторення чогось на кшталт бунту Пригожина?
запитання:
Тетяна
Тетяна
Одна з ваших книжок, написаних більше 10 років тому, присвячена злим геніям. Чи віднесли б ви Путіна до таких, чи до якої категорії особистостей він, по-вашому, належить? І як людина, яка знає біографії багатьох видатних людей, скажіть, як закінчують життя подібні люди, що може чекати на Путіна?
запитання:
Sidor
Sidor
Які процеси можуть запустити в Росії значущі поразки російських військ, наприклад, перерізування суходільного коридору до Криму або захід ЗСУ в Крим? Щось може змусити Путіна вивести війська з України?
запитання:
Назар Д.
Назар Д.
У Путіна й надалі марять «Новоросією», його інтерв’ю засвідчило, що він, як і раніше, хоче все лівобережжя та Київ. Що змусить Путіна відмовитися від цієї мети? Чи є обставини, за яких йому це може вдатися?
запитання:
Roman
Roman
Як гадаєте, РФ розпадеться чи збережеться в її нинішніх кордонах? За яких умов можуть утворитися Білгородська, Воронезька, Курська тощо народні республіки? Там Зеленський наприкінці січня підписав указ про історично населені українцями території Російської Федерації, ще перелічив усі ці сучасні області РФ, чим викликав істерику у росіян, які одразу заволали про територіальні претензії Києва. Що ви про це думаєте, ідея Зеленського – це тролінг чи закинуте зерно на перспективу?
запитання:
Viktor
Viktor
Подейкують, що Кремль може розмістити ядерну зброю в космосі, в США з цього приводу неабиякий переполох. То ми можемо стати свідками не лише пандемії та наймасштабнішої війни в Європі з часів Другої світової, але ще й свідками «зоряних війн»?
запитання:
Valik
Valik
Доброго дня. Чи не здається вам,що з самого початку україно-російської війни була припущена фатальна помилка -- з боку Заходу? Вона,ця помилка ,полягала в тому,що Захід не зумів зобов'язати обидві сторони збройного конфлікту воювати виключно холодною зброєю,як воювали до появи зброї вогнепальної. Абсолютно переконаний,що в такому разі українське військо змогло б отримати дострокову перемогу,розбивши ворожі арміі на полях кількох битв,довівши на практиці свою спадковість від героїчного козацтва.Жінки етноукраїнські також прийняли би тоді активну участь,створивши цілі з'єднання "амазонок"..До того ж і з західних країн прийшли б на допомогу загони важкоозброєних лицарів. А як вважаєте ви ?
запитання:
Юлия
Юлия
Добрый день! Валентин Владимирович,вопрос к вам на тему не политики или экономики,но религии.. Не кажется ли вам странным то,что христианство считается -- монотеистическим вероучением, несмотря на догмат о троице ? В самом деле: догмат о троице,культ многочисленных святых,почитание икон и мощей... Ну разве это всё -- атрибуты монотеизма? В общем,что можете сказать вы по этому поводу?

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти