До регіону вже направили групу фахівців для надання допомоги місцевим медикам, а також вакцини та лікарські засоби.
У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, спалахи небезпечної лихоманки Ебола в Демократичній Республіці Конго та в Гвінеї можуть становити істотний регіональний ризик, повідомляє сайт організації.
За словами директора програми ВООЗ із надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров'я Майкла Райана, нині слід вживати координованих заходів разом із владою регіону.
"Гвінея, Сьєрра-Леоне, Кот-д'Івуар та інші країни схвалили невідкладні дії (для запобігання поширенню Еболи - ред.). Ми вітаємо такий підхід. Нам дійсно потрібні скоординовані заходи під керівництвом влади регіону, оскільки ця хвороба представляє регіональний ризик", - заявив він.
ВООЗ вже направила до регіону групу фахівців для надання допомоги місцевим медикам, а також вакцини та лікарські засоби.
"ВООЗ робить все можливе, ми повністю обладнані та готові надати підтримку на найвищому рівні та Гвінеї, і Конго, і сусіднім країнам", - сказав Райан.
Разом з тим глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреієсус заявив, що спалахи лихоманки Ебола в ДР Конго і Гвінеї "абсолютно не пов'язані" між собою.
Нова пандемія - про що повідомлялося раніше:
Вчені заговорили про нову страхітливу пандемію, яка може знищити половину людства. Як заявив британський вчений Майкл Грегор, нове потенційне джерело пандемії-птахофабрики, де по всьому світу містяться мільйони курей.
У Всесвітній організації охорони здоров'я забили тривогу через ризик нової пандемії через вірус Nipah (Ніпах) або NiV. Смертність від захворювання може скласти 40-70%, а сам вірус дуже швидко поширюється.
Людство загрожує нова пандемія. "більше схожа на чорну смерть" - і це буде набагато гірше, ніж COVID-19. Дослідник навколишнього середовища Джон Відал попередив, що зоонозні інфекції, які передаються від тварин до людини, являють собою серйозну загрозу для людства, бо можуть вразити земну кулю протягом декількох тижнів, убивши десятки мільйонів осіб.
Поки світ бореться з пандемією коронавірусу, "прокинувся" ще один небезпечний вірус. Жінка померла від вірусу Ебола У Демократичній Республіці Конго через три місяці після закінчення спалаху хвороби, в результаті якої загинуло 55 осіб.