Доля Північного потоку-2: у Лаврова розкритикували США і звернулися до Євросоюзу

У Росії звинуватили США в шантажі Європи і вважають, що Вашингтон лобіює просування свого дорогого і неякісного сланцевого газу / Reuters

У МЗС Росії вважають, що співпраця з Газпромом в економічній сфері зміцнить енергетичну безпеку Європи.

Завершення будівництва енергетичного проекту Північний потік-2 позитивно позначиться на енергобезпеці Європи і зміцнить економічне співробітництво Росії і Євросоюзу. При цьому країни ЄС повинні витримати тиск з боку Вашингтона, який прагне до постачань свого дорогого і неякісного сланцевого газу.

Як повідомляє російське інформагентство РИА Новости, про це заявили у Міністерстві закордонних справ РФ. Росіяни вважають, що реалізація Північного потоку-2 зміцнить співпрацю Москви і Брюсселя.

"Завершення спільного комерційного проекту "Газпрому" і низки провідних європейських енергокомпаній з будівництва газопроводу "Північний потік-2" об'єктивно зміцнить взаємопов'язаність Росії і ЄС в економічній сфері, внесе внесок у енергобезпеку Європи", - вважають у російському МЗС.

Також в російському дипломатичному відомстві висловили надію, що Північний потік-2 все ж таки вдасться реалізувати. При цьому у Міністерстві розкритикували США і заявили, що санкції Вашингтона спрямовані на просування американського сланцевого газу у Європі, якість якого не відповідає належним нормам.Читати такожСША влаштують крах Північного потоку-2: у Байдена оголосили про плани

"Розраховуємо, що наші... партнери (з ЄС) встоять перед шантажем з боку Вашингтона, що загрожує застосуванням екстериторіальних санкцій проти учасників цього проекту з метою просування у Європі свого дорогого і не відповідаючого екологічним нормам сланцевого газу", - підкреслили у МЗС РФ.

Північний потік-2 новини

Новини заразКонтакти