Силові структури залучили серйозні ресурси для придушення протестів у Росії, які пройшли 23 січня. До запланованої на 31 січня нової акції влада спробує максимально мобілізувати свої можливості. Ситуація в регіонах показує, що влада побоюється вуличних протестів. При цьому у неї є юридична можливість затримувати активістів, тому що мітинги не узгоджені.
Як заявив російський опозиціонер Лев Шлосберг в ефірі телеканалу Україна 24, не факт, що протести 31 січня у Росії будуть масовими. Ніхто не знає кількість учасників. Втім, минулі акції здивували і силовиків, і самих протестувальників – силові структури залучили серйозні ресурси. До нових мітингів влада готуватиметься ще старанніше.
"Я думаю, до акції 31 січня ці ресурси будуть збільшені до максимально можливих фізичних. Тому я б не став нічого припускати, тому що ситуація може змінюватися і уточнюватися буквально до останньої години перед початком протестів", - сказав політик, зазначивши, що акції не узгоджені з владою, тому з юридичної точки зору вони отримають право затримувати мітингувальників.Читати такожКрах режиму Путіна: у Росії зробили прогноз про президентство Навального
Крім того, він акцентував увагу на тому, що Кремль проявляє інтерес до протестних акцій не тільки в столиці, але і в регіонах. Акції 23 січня захлеснули більше десяти регіонів і були помітні побоювання федеральної влади.
"За різними даними, у понад 10 містах, навіть більше, були протести. І видно за реакцією губернаторів, наскільки злякалася федеральна влада. Я не пам'ятаю такого, щоб губернатор Псковської області виступав з особистим закликом напередодні акції до людей, щоб вони не виходили. Вийшли понад тисячу осіб", - уточнив опозиціонер.
Також він додав, що для зміни ситуації у Росії протести повинні йти не тільки в столиці, але і по всій країні.
"Протест суто московський ніколи не змінить ситуацію у Росії. Допоки, доки не піднімуться регіони, все буде таким чином, як зараз", - підкреслив Лев Шлосберг.Читати такожПадіння режиму Путіна: Гордон розкрив сценарій зміни влади у Росії