Діалог з Китаєм і битва проти Росії: експерт зробив прогноз щодо політики США за Байдена

Китай - претендент на світове лідерство, тому США вестимуть діалог з Пекіном - експерт / GettyImages

Політика США за Джо Байдена щодо Росії і Китаю буде суттєво відрізнятися, вважає Руслан Осипенко.

Адміністрація новообраного президента США Джо Байдена має намір проводити жорстку політику щодо Росії, яку Вашингтон вже поставив на один щабель з Іраном і починає розглядати в якості терористичної держави. Американці спробують налагодити діалог з Китаєм, проте з РФ говоритимуть виключно з позиції санкцій.

Про це заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко в ефірі телеканалу Україна 24, коментуючи звинувачення з боку США на адресу РФ у здійсненні кібератак і втручанні у виборчий процес.

Згідно з прогнозом аналітика, команда новообраного президента США Джо Байдена в рамках свого політичного курсу працюватиме на посилення тиску на РФ. Вашингтон поставив Росію в один щабель з Іраном, що ускладнює можливість проведення будь-яких перемовин.Читати такожБайден має намір жорстко протистояти Пекіну, конфлікт США і Китаю неминучий - New York Times

"Нова адміністрація триматиме курс на більш жорсткі відносини з Росією. Діалог, я думаю, буде продовжуватися, але тиск також буде посилюватися на Росію... Поставили Іран і Росію на один щабель, і Росія вже розглядається як країна терористична. Вона високотехнологічна, впливає через мережі на політику США, але її порівнюють з терористичною країною. З родини цивілізованих націй Росія вже випала, вона втратила свій імідж", - вважає Осипенко.

Також він додав, що США по-різному сприймають роль Росії і Китаю на світовій політичній арені, тому щодо Пекіна і Москви будуть застосовуватися різні механізми. КНР претендує на роль глобального економічного лідера, тоді як РФ, володіючи військовою силою, не має сильної економіки. З цієї причини з китайською стороною Вашингтон вестиме перемовини, а на Росію очікує санкційний тиск.Читати такожЕкспосол США у Росії пояснив, чому Байден не буде дружити з Путіним

"Про Росію вони знають, що немає економіки у них за винятком постачань сировини, але є військова сила ще сьогодні. Тому різні будуть підходи. З Китаєм буде спілкування, діалог, дипломатія, десь спроби тиснути, а Росію просто будуть дотискати", - підкреслив Руслан Осипенко.

США - Росія новини

Новини заразКонтакти