Коротко:
У ніч на 12 липня російські окупанти масовано обстріляли Україну. Під час атаки трапився неочікуваний поворот. Білоруський вертоліт збив російський ударний дрон, який летів в Україну. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела в українській розвідці.
Відомо, що білоруський вертоліт Мі-24 12 липня знищив російський ударний БпЛА типу "Гербера", який летів у бік України.
У той момент у повітряному просторі Білорусі перебувало щонайменше три російські безпілотники.
Вертоліт білоруських сил ПП під час виконання завдання з контролю повітряного простору доповів про виявлення та знищення ударного дрону.
Повідомляється, що уламки збитого БпЛА впали на території Гомельської області.
Як писав Главред, вдень 13 липня у місті Самар, що на Дніпропетровщині пролунали звуки вибухів. Міський голова Сергій Рєзнік підтвердив атаку дронів і закликав жителів не публікувати в соцмережах фото чи відео наслідків.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що протягом останніх семи днів Росія здійснила масштабні атаки по Україні, використавши понад 1800 дронів, понад 1200 керованих авіабомб і 83 ракети. Таким чином окупанти намагаються посилити тиск і терор проти українських міст і громад.
Нагадаємо, російські окупанти у ніч на суботу, 12 липня, масовано вдарили по Україні ракетами, дронами і авіабомбами. Внаслідок удару у низці міст є руйнування і виникли сильні пожежі. Зокрема, у Львові частково зруйнований під’їзд житлового будинку, а у Харкові сильна пожежа, є влучання в цивільну інфраструктуру.
Інші новини:
РБК-Україна — українське інформаційне агентство. Засноване 2006 року як підрозділ російського медіахолдингу РБК (скорочення від «РосБізнесКонсалтинг»), але 2010 року агенція «РБК-Україна» вийшла зі складу російського холдингу, а 2015-го повністю перейшла під контроль українського медіабізнесмена Йосипа Пінтуса. 29 січня 2016 року російський холдинг «РБК» намагався оскаржити в суді використання бренду «РБК», проте програв справу. З квітня 2014 року ІА «РБК-Україна» позиціонується як незалежна компанія, яка не має стосунку до російської структури, пише Вікіпедія.