Призупинення поставок зброї США для України: Зеленський вказав на важливий момент

Зеленський зробив заяву щодо військової допомоги США для України / Колаж Главред, фото: Міністерство оборони США, скріншот із відео

Президент Володимир Зеленський заявив, що продовження військової допомоги США критично важливе для безпеки України.

Про що сказав Зеленський:

Президент Володимир Зеленський відреагував на інформацію про призупинення американської військової допомоги для України. Відповідну заяву він зробив під час вечірнього звернення.

Президент зазначив, що продовження допомоги з боку США є важливим для захисту України та її громадян і відповідає інтересам усієї держави.

"ППО для України – це захист для кожної компанії, яка працює в державі, має тут свою власність і розвиває виробництво. Український меседж абсолютно очевидний", - зазначив глава держави.

Він також повідомив, що міністри оборони та закордонних справ надали доповіді щодо співпраці з американською стороною. Наразі на робочому рівні між Києвом і Вашингтоном уточнюються всі деталі, пов’язані з постачанням оборонної підтримки.

"В тому числі компонента ППО. Так чи інакше, ми маємо забезпечити захист для наших людей", - резюмував він.

Призупинення військової допомоги США - останні новини за темою

Нагадаємо, як раніше повідомляв Главред, глава Пентагону Піт Хегсет розпорядився тимчасово зупинити постачання ракет і боєприпасів в Україну через побоювання щодо власних резервів збройних сил США. Цю інформацію вже підтвердили в Білому домі.

Рішення Вашингтона викликає серйозне занепокоєння в Києві, адже без американської підтримки значно послаблюється система протиповітряної оборони України, що ускладнює відбиття масштабних російських атак з повітря, пише The New York Times.

У Кремлі вже відреагували на таке рішення США. Зокрема, речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що обмеження постачань з боку США, мовляв, сприятиме завершенню війни.

Інші новини:

Що таке ППО

Засоби протиповітряної оборони (ППО) — сукупність технічних засобів, що беруть участь у веденні бойових дій з відбиття нападу повітряного противника (знищенню літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів, крилатих ракет і інших засобів), прикриттю угрупувань своїх військ і об'єктів тилу від ударів з повітря, ведення боротьби з його повітряними десантами і аеромобільними військами; заборони противникові ведення повітряної розвідки, а також сприяння завоюванню та утриманню панування в повітрі, передає Вікіпедія.

Новини заразКонтакти