Війна в Україні зараз перебуває у точці неповернення. У той же час в нашої держави є чітке розуміння того, як можуть розвиватися події у 2024 році, і що саме потрібно зробити для того, щоб ми перемогли країну-агресорку Росію.
Україна для перемоги повинна сконцентруватися на чотирьох основних завданнях. Про це розповів керівник Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю DW.
"Війна перебуває в точці неповернення. Тому у нас на 2024-й рік, ну і на кінець 2023-го абсолютно чітке розуміння, що потрібно", – зазначив Подоляк.
Він назвав чотири пункти, які повинна виконати Україна, щоб вибороти перемогу у війні:
Також Подоляк прокоментував, що буде відбуватися в Росії у разі її поразки у цій війні. За словами радника голови ОП, в РФ чудово розуміють, що у разі їхньої поразки російська еліта перестане існувати, і сама Росія перестане існувати в політичному плані.
"Мається на увазі не в географічному, а в політичному вигляді. У них будуть ті самі процеси, що були 1991 року, але тільки з більшими взаємними внутрішніми претензіями. Тому що їм пропонували модель одну, отримали іншу, заплатили за це високу ціну, і безрезультатно", – зазначив Подоляк.
У той же час якщо Україна не дотисне лінію фронту і не забезпечить поразку Росії, то війна може заморозитися, і наша держава після цього постійно перебуватиме під зовнішнім тиском. За словами Подоляка, враховуючи схильність Росії влаштовувати постійні теракти та створювати внутрішні політичні конфлікти, Україна "в принципі матиме неспроможний внутрішній політичний простір".
Нагадаємо, у Зеленського заявили, що війна "закінчиться раптово". Існує дуже багато факторів, які впливають на процес закінчення війни, наголосив голова ОП Андрій Єрмак.
Також раніше Шольц і Столтенберг зробили нові заяви про кінець війни в Україні. Канцлер Німеччини Олаф Шольц і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг попередили, що війна в Україні може тривати досить довго.
Раніше політичний експерт аналітичного центру Democracy House Анатолій Октиск зазначав, що у світі скоро можуть "розморозитися" численні глобальні конфлікти.
Читайте також: