У Криму зухвало відповіли Києву з приводу гуманітарних таборів на кордоні

У Криму відповіли Києву з приводу гуманітарних таборів на кордоні / dpsu.gov.ua

Українські чиновники пропонують скористатися послугами, яких вони самі не мають, заявили на півострові.

Українській владі слід насамперед зайнятися обмеженням поширення коронавірусу у себе в країні, а Крим впорається з COVID-19 без допомоги Києва, заявив так званий перший заступник голови кримського парламенту Юхим Фікс.

"Українські чиновники пропонують скористатися послугами, яких вони самі не мають у своєму розпорядженні. Нехай вони спочатку розберуться з коронавірусом у себе в країні, де ситуація дуже важка і складна. А ми розберемося самі. Ситуація з коронавірусом у нас стабільна і контрольована, коштів і фахівців достатньо, і допомога з боку нам не потрібна. Якщо раптом ситуація загостриться, нам нададуть допомогу суб'єкти Російської Федерації", - сказав Фікс РИА Новости Крим.

Зазначимо, раніше віцепрем'єр-міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, українська влада готова розгорнути гуманітарні табори на адмінкордоні з Кримом через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної інфекції і дефіцитом ліків на півострові.

"Безумовно, ми готові розгортати гуманітарні табори на лінії розмежування, біля наших КПВВ (на адмінкордоні Криму з Херсонською областю – Ред.) і обладнати, в тому числі аптечними кіосками. Ми в спрощеному режимі приймаємо гуманітарні вантажі від гуманітарних організацій. А в Мінсоцполітики швидко дають відповідь відповідно. І ці вантажі потім можуть потрапити через КПВВ на окуповані території в інтересах людей», - сказав Резніков в інтерв'ю Радіо Свобода.

Додамо, за 7 листопада на території анексованого Криму зареєстрували 168 випадків коронавірусної інфекції. Усього з початку пандемії на півострові офіційно зареєстрували 10 868 випадків зараження.

Анексія Криму

У березні 2014 року в Криму під дулами російських військових пройшов так званий "референдум" про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Згодом Росія анексувала Крим. В Україні влада визнала 20 лютого 2014 року датою початку захоплення півострова.

Коронавірус в Україні – про що йшлося раніше:

Новини заразКонтакти