Що відомо:
У Волинській області ракета впала з українського літака на житловий будинок. Це сталося у селі Копилля. Про це повідомляє місцеве ТРК "Аверс" З посиланням на власні джерела.
Свідки розповіли, що блакитний літак летів дуже низько над будинками, після чого повернувся у напрямку Білорусі. Виявилось, що нібито снаряд випадково впав з українського літака під час навчань.
Внаслідок падіння зруйнований житловий будинок, на місці здійнялась пожежа. Журналісти стверджують, що у зруйнованому будинку проживали батьки заступника начальника місцевого спецпідрозділу поліції КОРД. На момент інциденту їх не було вдома.
Зазначається, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу за статтею "Порушення правил польотів або підготовки до них".
Як повідомляв Главред, російські окупаційні війська в ніч на 7 вересня завдали комбінованого ракетно-дронового удару по Україні. Ударні БпЛА на територію України заходили з різних напрямків, зокрема і з Білорусі.
Очільник МВС України Ігор Клименко заявив, що найбільша російська атака була спрямована на столицю України. У Святошинському районі триває гасіння пожежі, розбір завалів та ліквідація наслідків обвалу частини будинку. На цій локації загинули двоє людей: жінка з двомісячною дитиною.
Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко говорила, що вперше через ворожу атаку пошкоджена будівля Уряду. Внаслідок удару постраждали дах і верхні поверхи будівлі.
Читайте також: