До сліз: «Бумбокс» презентував довгоочікуваний кліп на пісню «Залишайся»

Гурт «Бумбокс» напередодні перших сольних концертів за чотири роки представив нову відеороботу на пісню «Залишайся». Композиція увійшла до максі-синглу «Живий» — першого релізу колективу в такому форматі з 2019 року. Офіційний реліз запланований на 14 травня.

Фронтмен гурту Андрій Хливнюк назвав композицію надто особистою для пояснень:

"Лірична, особиста пісня. Занадто особиста, щоб аналізувати".

Учасники гурту по-різному описують нову роботу, але сходяться в одному: «Залишайся» стала однією з найщиріших і наймелодійніших композицій нового релізу.

Дмитро Кувалін називає її найпростішою і водночас найкрасивішою піснею максі-синглу:

«Залишайся» — найпростіша і найкрасивіша пісня з максі-синглу. «Живий» теж цікавий своєю нестандартною музикою і всім іншим. Я її навіть піснею не назву — це поезія, крик душі. Але все-таки «Залишайся» — мій вибір".

Інна Невойт бачить у треку історію про підтримку та людську близькість:

«Залишайся» — це про близькість між людьми. Про те, що не треба втрачати шанс, не зважати ні на що, залишатися вдвох і підтримувати один одного".

Валентин Матіюк відзначає незвичне для гурту звучання композиції:

"Залишайся" — пісня, в якій я граю менше, ніж хотілося б. Нова для нас за стилем пісня"

Барабанщик Олександр Люлякін розповідає, що трек народився абсолютно спонтанно:

"Залишайся" — дуже кльова пісня, я дуже задоволений тим, якою вона вийшла в записі. Ми записали її дуже спонтанно: Андрій подзвонив і сказав, що завтра пишемо пісню. Яку саме — ніхто не знає. Ми приїхали на студію і за дві-три години записали "Залишайся".

Саундпродюсер Павло Литвиненко додає, що саме швидкість створення стала однією з особливостей нового матеріалу:

"Я працював над цим альбомом як саундпродюсер і музикант. Особливість цього альбому в тому, що багато пісень ми придумували за один день. У нас є заброньована студія, маленький шматочок пісні — і ми починаємо її доробляти. За пару годин із цього виходить ціла композиція, а решту часу ми витрачаємо на запис. «Залишайся» — саме така пісня".

Live-прем’єра «Залишайся» відбудеться на великих концертах «Бумбоксу» у Києві 16 та 17 травня в Blockbuster Mall. Це будуть перші сольні шоу гурту в Україні від початку повномасштабної війни.

Новини заразКонтакти