Огірки ростимуть до морозів: що додати у воду для поливу

Що додати у воду для поливу огірків / Колаж Главред, фото: pixabay.com

Досвідчені дачники рекомендують використовувати спеціальний розчин.

Якщо ви хочете, щоб огірки продовжували плодоносити до самої осені, є простий і доступний спосіб підживлення, який допоможе досягти цієї мети. Використовуючи копійчані компоненти, які, ймовірно, вже є у вас вдома, ви зможете істотно поліпшити стан рослин і підвищити їхню врожайність.

До речі, раніше ми розповідали, чому огірки ростуть криві і що з цим робити.

Отже, чим поливати огірки, щоб їх було багато? Досвідчені дачники рекомендують використовувати спеціальний розчин на основі дріжджів і часнику. Цей метод дозволяє не тільки збільшити кількість плодів, а й продовжити плодоношення до самих заморозків, пише сайт На пенсії.

Коли садять огірки в Україні

Зазвичай огірки в Україні починають висаджувати в ґрунт приблизно наприкінці квітня - на початку травня. Тоді вже заморозків немає, а температура повітря зазвичай стійко тепла.

Як приготувати ефективне підживлення для огірків

Для приготування підгодівлі вам знадобляться:

Розчиніть дріжджі в гарячій воді, додайте часник і дайте настоятися 2 години. Після цього розчин розбавляють у 9 літрах води і використовують для поливу огірків під корінь. Такий полив можна повторювати раз на два-три тижні.

Які рослини не можна вирощувати спільно інфографіка / Главред

Чим добре підживити огірки?

Дріжджі в складі розчину забезпечують рослини вітамінами групи В (B2, B6, PP), мінеральними речовинами, корисними амінокислотами й азотом. Часник, у свою чергу, зміцнює імунітет рослин і захищає їх від шкідників.

Особливу увагу варто приділити температурі води під час поливу. Важливо пам'ятати, що поливати огірки потрібно теплою водою (25-30°C). Полив холодною водою може викликати опадання зав'язей і погіршити розвиток рослин.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете насолоджуватися урожаєм огірків аж до заморозків, забезпечивши свої рослини всім необхідним для активного росту і плодоношення.

Вам може бути цікаво:

Новини заразКонтакти