Сіль є однією з ключових добавок, яку додають у багато страв. При цьому вона знайома людству з глибокої давнини.
За тисячі років сіль в приготуванні їжі вживається як важлива спеція. При цьому вона має добре знайомий кожній людині характерний смак, без якого їжа здається прісною.
Разом з тим на полицях магазинів можна зустріти велику різноманітність солі як за складом, так і за структурою. При цьому у багатьох виникає питання про те, чим відрізняється морська міль від звичайної.
Більше на цю тему читайте у матеріалі Главреда: "Чи можна смажити м'ясо на салі: несподівана відповідь просто вразить наповал".
Відповідь досить проста, адже обидва ці види солі складаються в основному з хлориду натрію. Але разом з тим є й суттєві відмінності. Відомо про те, що морська сіль вдосталь збагачена корисними мінералами.
Морська сіль по оправу вважається більш екологічним продуктом. Адже в її складі відсутні небезпечні для людини хімічні добавки і органічні домішки. Крім того, свої корисні властивості морська міль також зберігає через особливості її видобутку. Адже в результаті виробництва вона проходить мінімальне число стадій обробки.
Які корисні речовини зберігаються в солі:
Багато хто задається питанням про те, небезпечна морська сіль чи ні. Не варто побоюватися, адже подібні страхи передчасні і не зовсім обгрунтовані. У побуті можна цілком використовувати морську сіль. Разом з тим варто враховувати і те, що відсоток йоду в морській солі набагато нижче, ніж в йодованій солі.
Однозначної відповіді немає, проте за результатами багатьох досліджень встановлено, що найбільш благотворний вплив на організм надає вживання гімалайської солі. І такий висновок ґрунтується на тому, що гімалайська сіль має найбільшу концентрацію корисних мінералів і мікроелементів.
При цьому варто враховувати і те, що гімалайська сіль має кілька варіантів – від білого і рожевого, до практично чорного. При цьому варто пам'ятати про те, що і ці її види придатні до вживання.
Більше новин: