Просто та швидко: як зварити буряк за 10 хвилин – геніальний спосіб

Як зварити буряк за 10 хвилин / колаж: Главред, фото: скріншот з відео, ua.depositphotos.com

Зварити буряк за 10-15 хвилин цілком реально, якщо знати кілька маленьких секретів приготування.

Звичне приготування буряка займає щонайменше 1 годину. Не завжди у господинь є час, щоб так довго чекати. Главред знайшов кілька секретів, які допоможуть пришвидшити цей процес.

Вам також може бути цікаво: Як швидко зварити квасолю без замочування: проста порада для господинь.

Що зробити щоб буряк зварився швидше

Щоб швидко зварити буряк, його можна покласти у киплячу воду. Від перепаду температур час варіння значно скоротиться.

Також можна спробувати готувати коренеплід на максимальному вогні. Для цього залийте буряк водою так, щоб вона на 8-10 см покривала його. Поставте на плиту та увімкніть максимальний вогонь. Залишіть на 15 хвилин. Після закипання не зменшуйте вогонь та не накривайте кришкою. Після закінчення часу воду злийте, а буряк покладіть в крижану воду на 5-10 хвилин.

Що додати у воду, щоб буряк зварився швидше

Під час варіння буряка в киплячу воду можна додати 2 ст. л. олії, щоб підвищити температуру кипіння. Проте, це потрібно робити дуже обережно.

Як зварити буряк за 10 хвилин

Найшвидший спосіб приготування буряка – це зварити його у мікрохвильовій печі. Хоч цей спосіб може здатись дивним, але він максимально ефективний.

Для цього потрібно проколоти буряк виделкою, помістити коренеплід в пакет для запікання та добре закрити його за допомогою нитки. Ставимо буряк в мікрохвильову піч на 10-12 хвилин, на максимальну потужність. Готово!

Дивіться відео, як швидко зварити буряк – лайфхак:

Чим корисний буряк?

Буряк захищає від ультрафіолету, підвищує рівень гемоглобіну, допомагає при втомі, корисний вагітним та людям, які мають когнітивні проблеми. Харчова цінність буряка робить його корисним для тих, хто хоче схуднути або тримати своє тіло в бажаній формі. В 100 г вареного овочу всього 44 калорії. Він містить 2 г клітковини, яка дає відчуття ситості та необхідна для збільшення корисних бактерій в шлунково-кишковому тракті.

Читайте також:

Новини заразКонтакти