Найголовніші відповіді на запитання:
Як часто бувало в кожного, пральна машина вже виконала свою місію і вимкнулась, однак мокрий одяг забирати не хочеться. Фахівці Тelegrafi зазначають, що іноді залишати його на ніч можна, але краще цього уникати. Експерти радять не тримати речі у машині довше 8-12 годин і ось, чому, пояснює Главред.
Що цікаво, також раніше розповідалося, якими підручними засобами можна випрати речі.
Щоб одяг залишався свіжим і не мав сторонніх запахів, діставайте його відразу після завершення циклу прання.
Якщо ви заснули або були відсутні вдома, це не стане проблемою, якщо час у межах допустимого.
Довготривале перебування мокрого одягу у пральній машині може призвести до утворення неприємного запаху. Головна причина цього — бактерії та пліснява, які починають активно розвиватися у вологому середовищі.
Чистіть пральну машину регулярно та використовуйте якісні пральні засоби. Це допоможе мінімізувати ризик неприємних запахів, навіть якщо ви забули про мокрий одяг.
Якщо сумніваєтеся, чи одяг перебував у машині надто довго, просто понюхайте його. Різкий неприємний запах сигналізує про розвиток плісняви або бактерій.
Єдиний вихід у такій ситуації — перепрати речі. Якщо запах залишається, використовуйте спеціальні засоби для видалення плісняви й бактерій.
Більше корисних порад та новин:
Стандартний норматив під час прання білизни - 1 столова ложка порошку на кілограм сухої білизни. Тому, якщо ваша машина розрахована на 5 кілограмів сухої білизни, але ви завантажуєте її тільки наполовину, 2-3 ложок буде цілком достатньо.