Чи можна їсти з ножа: священник розставив всі крапки над "і"

Чи можна їсти з ножа / колаж: Главред, фото: скріншот з відео, pixabay

Деякі забобони передаються з покоління в покоління.

Ви дізнаєтесь:

Мабуть, у дитинстві багато хто чув від батьків, що не можна їсти з ножа. Це пояснювалось тим, що якщо пробувати їжу з кінчика ножа, то можна стати злим.

Главред вирішив розібратись, чому насправді не можна їсти з ножа.

Вам також може бути цікаво: Чи можна купляти речі на секонд-хенді: відповідь священника.

Чому забороняється їсти з ножа

Не їсти з ножа - дуже популярний забобон в українській культурі. Але він має логічне пояснення, адже пробувати їжу з ножа може бути небезпечно. В минулому рани на язиці або губі могли стати серйозною проблемою, оскільки лікувальні засоби не були такими доступними. Тому заборона мала свою логіку і захищала від можливих проблем.

Що станеться, якщо їсти з ножа

Забобони кажуть, якщо їсти з ножа, це може привести до наступних наслідків:

Вважається, що ніж здатний накопичувати погану та руйнівну енергію. Тому якщо спробувати їжу з ножа, можна отримати значну порцію негативу.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Що говорить священник про заборону їсти з ножа

Священник ПЦУ Олексій Філюк говорить, що їсти з ножа не варто, бо це може бути небезпечно. Однак, вірити в забобони не варто.

«Це все забобони. Їжте з чого зручно, але з ножа їсти не варто, бо можна легко поранитись», - наголосив він.

Чому не можна їсти з кінчика ножа - відео:

Читайте також:

Хто такий Олексій Філюк?

Олексій Філюк - український релігійний діяч, громадський активіст, волонтер, блогер, член національної спілки журналістів України. Нині настоятель храмів Успіння Пресвятої Богородиці в Шушківцях та Святого архістратига Михаїла в Білозірці Кременецького району. 2024 року видав книжку «365 християнських пісень на кожен Божий день», пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти