Ви дізнаєтеся:
Завдяки старим фотографіям можна побачити, як різні міста України виглядали десятиліття і навіть століття тому, й наскільки разюче вони змінилися за цей час.
Радимо також прочитати матеріал: Скільки носорогів на малюнку: тільки геній зможе правильно порахувати за 10 секунд
Зокрема, старі фотографії дають змогу побачити, який вигляд мала столиця нашої держави дуже давно. У мережі з’явилося унікальне фото головної вулиці Києва – Хрещатика, зроблене невідомим аматором на початку 1870-х років.
Фотографію опублікували у Telegram-каналі спільноти "Ретро Київ". Завдяки знімку можна роздивитися, як виглядала ця локація понад 150 років тому.
"Відомо, що перше фото Хрещатика датоване кінцем 1850-х – початком 1860-х років. Даний знімок зроблено приблизно через 10 років. На той час там була одно- та двоповерхова забудова та почали з'являтися перші крамниці", – йдеться у підписі до фото.
Зазначається, що на місці білої будівлі на задньому плані зараз розташований ЦУМ.
Раніше Главред розповідав, яке місто було першою столицею України. Чимало українців вважають саме місто Харків першою столицею України, однак на думку істориків це є нічим іншим як більшовистською пропагандою.
Також раніше ми розповідали, яке найстаріше місто в Україні – воно старіше навіть за Київ. Найстаріше місто України на кілька сотень років старше за Київ, а наймолодшому – немає ще й 40 років. Главред з'ясував, як називаються ці міста в Україні.
Читайте також:
Хрещатик – головна вулиця Києва, розташована в Печерському та Шевченківському районах, місцевість Бессарабка. Довжина – 1,3 км, напрямок – з північного сходу на південний захід. Починається від Європейської площі, проходить через Майдан Незалежності і закінчується Бессарабською площею.
На Хрещатику розміщені: Київська міська рада і Київська міська державна адміністрація, головний поштамт, Міністерство аграрної політики, Державний комітет телебачення і радіомовлення, Центральний універмаг, Бессарабський ринок.
До вулиці Хрещатик прилучаються алея Героїв Небесної Сотні, вулиці Архітектора Городецького, Прорізна та Богдана Хмельницького, пише Вікіпедія.