Як правильно варити картоплю на пюре: шеф-кухар поділився важливим секретом

Клопотенко поділився лайфхаком, як приготувати ідеальне картопляне пюре / Колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com, скріншот

На перший погляд зварити картоплю простіше простого, однак для того, щоб пюре вийшло ідеальним, потрібно знати кілька нюансів приготування.

Ви дізнаєтесь:

Картопля пюре - відома усім страва, яку часто готують не лише на вечерю, але й на застілля. Здавалося, щоб приготувати її, не потрібно знати ніяких хитрощів, однак український шеф-кухар Євген Клопотенко на власному YouTube-каналі поділився лайфхаком, як правильно зварити картоплю, щоб пюре вийшло ідеальним.

Якщо вам сподобався цей матеріал, вас може зацікавити: більшість людей готують неправильно: як смажити картоплю, щоб вона була хрусткою.

Главред дізнався, що для початку потрібно помити і почистити картоплю, після чого її варто нарізати на якомога дрібніші кубики. Це допоможе скоротити час приготування, адже так картопля звариться швидше.

Важливим нюансом є і те, що картоплю можна кидати ще у гарячу воду, а не чекати, поки вона закипить. І на цьому етапі Клопотенко радить додати до картоплі не лише звичну багатьом сіль.

До картоплі також варто кинути половинку нечищеної ріпчастої цибулі, яка дасть гарний колір та аромат, а також 2-3 зубчики часнику, трішки вершкового масла та, за бажанням, ароматні трави.

Користуючись цим лайфхаком, коли картопля звариться, до неї не потрібно буде додавати вершки, масло чи молоко: достатньо буде перемнути картоплю у пюре і смакувати.

Читайте також:

Хто такий Євген Клопотенко?

Клопотенко Євген Вікторович – український шеф-кухар, ресторатор, громадський активіст, блогер та телеведучий. Співзасновник ресторану "Сто років тому вперед" (Київ) і бістро "Інші" (Львів), автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти