Як тримати мозок в тонусі: нейробіолог поділилася лайфхаками

Ці невеликі зміни можуть здатися незначними, але це знак того, що ваш мозок встановлює нові зв'язки / tominsup / Flickr

Чому нейробіолог хоче, щоб ви писали не домінуючою рукою?

Нейробіолог і автор книги "Biohack Your Brain" Крістен Віллум'є, доктор філософії, поділилася кількома щоденними прийомами, що дозволяють тримати мозок в тонусі.

Один з її популярних методів? Писати домінантний рукою. Читайте про переваги цієї простої вправи для мозку, пише Mindbodygreen.com.

Читати такожЯк уберегти мозок від активного старіння клітин - вчені назвали способи

Чому нейробіолог хоче, щоб ви писали не домінуючою рукою?

"Кожен день я вивчаю нове слово", - каже Віллум'є. «А потім я практикуюся в листі недомінантною рукою". Це весела вправа для тренування розуму і виходу із зони комфорту, яке, як зазначає Віллум'є, відмінно підходить для того, щоб мозок залишався в тонусі.

Крім того, «коли ви почнете писати не домінуючою рукою, ви почнете пити не домінуючою рукою, ви почнете чистити зуби не домінуючою рукою», - зазначає вона. Ці невеликі зміни можуть здатися незначними, але це знак того, що ваш мозок встановлює нові зв'язки, а не залишається на місці. "Нове навчання-це вихід за межі своєї зони комфорту. Нам подобається називати це розтягуванням ваших нейронів", - додає вона.

Звичайно, ще багато чого навчитися на цю тему, але є деякі дослідження, які показують переваги навчання письма недомінантною рукою: в одному дослідженні учасники правші вирішили малювати лівою рукою і зазнали значних поліпшень у своїх здібностях після менш ніж 200 хвилин практики, демонструючи здатність мозку зміцнювати нові зв'язки з тілом. І зв'язок між навчанням і здоров'ям мозку також добре відома. Фактично, дослідження показали, що освоєння нових навичок може поліпшити функцію пам'яті в літньому віці.

Так що, можливо, варто прислухатися до рекомендації Віллум'є:»вивчіть нове слово сьогодні, попрактикуйтеся в написанні його не домінуючою рукою, і навчіть свого друга". Досить просте завдання в ім'я здорового мозку, чи не так?

Вводячи нові види діяльності, Ви можете створювати нові зв'язки в своєму мозку.

Автор: Олена Кюпелі
Новини заразКонтакти