ЗМІ розкрили секретний план Німеччини щодо Північного потоку-2 і України

Допомога Україні в обмін на Північний потік-2 / Reuters

Німеччина виявила бажання відкупитися від США збільшенням допомоги Україні.

Влада Німеччини хоче залучити інвестиції німецьких компаній в Україну в якості компромісного рішення щодо Північного потоку-2.

Як повідомляє німецьке видання Handelsblatt, посилаючись на джерела, це дозволить їм добудувати російський газопровід Північний потік-2.

"Економічна доля України тісно пов'язана з долею спірного російського газопроводу Північний потік-2 в Балтійському морі: для того, щоб завершити проект без подальших санкцій США, федеральний уряд пропонує новій американській адміністрації Джо Байдена велику підтримку України", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що таким чином, Німеччина фактично хоче компенсувати Україні втрати, які країна понесе, коли Росія почне транзит газу в обхід нашої країни.

При цьому державний секретар США Ентоні Блінкен зробив заяву на своїй сторінці в Twitter.

Він попередив учасників російського проекту Північний потік-2, що всі причетні до будівництва газопроводу, потраплять під американські санкції.

"Ми продовжуємо відстежувати діяльність і попереджаємо, що будь-яка компанія, яка бере участь у проекті Північний потік-2, ризикує санкціями. Ми прагнемо дотримуватися законодавства в цьому відношенні", - заявив він.

Читати такожУ США заявили про нові санкції проти Північного потоку-2

Як попередили в Держдепі, США можуть ввести нові санкції проти Північного потоку-2. Нові обмеження введуть, якщо протягом трьох місяців адміністрація США знайде юридичні підстави.

Північний потік-2 - про що раніше повідомляв Главред:

Північний потік-2

Газопровід Північний потік - 2 - російський проект, мета якого-з'єднання газотранспортних систем Росії та Німеччини через Балтійське море в обхід території України.

Запуск газопроводу Північний потік - 2 загрожує транзиту газу через територію України, що завдасть шкоди державному бюджету і загрожуватиме безпеці країни.

Новини заразКонтакти