Ведуча ТСН та ток-шоу Право на владу на телеканалі 1+1 Наталія Мосейчук заявила, що російський народ щовечора обробляє лайном "зомбоящик".
Мосейчук в ефірі шоу Право на владу порадила пропагандистам Російської Федерації "вичісувати" питання, пов'язані з їх країною, а не з Україною.
На її думку, громадянам РФ, зокрема, варто розповісти, про провал вакцинації російською вакциною від коронавірусу COVID-19 Спутник V, про нацистів, яких для бійок наймають люди, наділені владою, а також про те, як суд Гааги розглядає справу про катастрофу на Донбасі малазійського Боїнга 777.
"Щодо "зомбоящика", який щовечора обробляє свій народ лай, – я маю на увазі російський народ. Шановні, або не шановні, росіяни! Ви краще розкажіть, як помирає ваше село, назване на честь вашого президента Путіна (Володимира Путіна – Ред.)...", – сказала ведуча.
Мосейчук додала, що громадянам Росії також потрібно пояснити, чому їх лідера не хочуть бачити у пристойному товаристві.
"...Ви розкажіть про те, як у вашій ідеології уживаються убієнний цар-батюшка (Микола II) та Володимир Ілліч Ленін (російський революціонер, радянський політичний та державний діяч – Ред.)...", – дала ще одну пораду пропагандистам телеведуча.
Нагадаємо, Росія у 2014 році захопила Крим, провела там так званий "референдум" та визнала півострів своєю територією.
У тому ж році проросійські бойовики взяли під контроль частину Луганської та Донецької областей й створили там "Луганську народну республіку" і "Донецьку народну республіку".
РФ також розгорнула проти України інформаційну війну – у хід пішла пропаганда.
У 2014-му, 17 липня, в Донецькій області над територією, яку контролювали бойовики "ДНР", був збитий Боїнг 777. На борту літака перебували громадяни десяти держав – 298 осіб, ніхто не вижив.
Пізніше з'ясувалося, що літак збито зенітно-ракетним комплексом Бук. Міжнародна слідча група дійшла висновку, що Бук належав російській армії. Потім справу про збиття Боїнга почав розглядати суд Гааги.
Довідка. У березні 2020 року розпочалася пандемія COVID-19. Вакцини від коронавірусу почали розробляти у низці країн світу.
У РФ 11 серпня того ж року зареєстрували вакцину, яка не пройшла найважливішу – третю стадію випробувань. Під час третьої стадії препарат випробовують на великій кількості людей, і визначаються його побічні ефекти.
Препарат Спутник V не схвалила Всесвітня організація охорони здоров'я.