У Криму звинуватили Київ у розпалюванні напруженості навколо півострова

У Криму звинуватили Київ у загостренні ситуації навколо півострова / УНІАН

Головна мета кримської платформи - забезпечити на наступні роки чільну роль США в розпалюванні напруженості навколо півострова, переконаний Мурадов.

Українська влада створює кримську платформу з метою загострити ситуацію навколо анексованого Криму і перешкоджати налагодженню співпраці кримського регіону з різними країнами світу, заявив так званий постпред Криму при президентові Росії, віцепрем'єр уряду республіки Георгій Мурадов.

"Головна мета платформи - забезпечити на наступні роки чільну роль США в розпалюванні напруженості навколо Криму. Не дати темі піти з міжнародного порядку. Скласти програму провокаційних "напрацювань" та ініціатив на кримському напрямку за типом "самостійного" проходу військових кораблів у внутрішні води Азовського моря. Створюючи якісь немислимі платформи, київська влада хоче втягнути, перш за все, західні держави, щоб загострити навколо Криму всю ситуацію. Я думаю, у світі чудово розуміють, що питання з Кримом вирішене повністю і остаточно. Крим - російський регіон", - сказав Мурадов у коментарі РИА Новости.

Він підкреслив, що Крим продовжує налагоджувати відносини з низки напрямків з багатьма країнами світу, всупереч спробам київської влади перешкоджати цій діяльності.

"Працюємо над пожвавленням відносин з країнами Євразійського економічного союзу та Організації Договору про колективну безпеку. У нас розвивається Сирійський і Близькосхідний напрямок. Є напрацювання по країнах Африки. Ми очікуємо, що після спаду хвилі пандемії, відновляться активні контакти з країнами Азії, включаючи Індію і Китай. Активізується тема співпраці з Іраном", - сказав Мурадов.

Кримське питання - про що йшлося раніше:

Анексія Криму

У березні 2014 року в Криму під дулами російських військових пройшов так званий "референдум" про статус півострова, більшість жителів нібито висловилися за приєднання до РФ. Згодом Росія анексувала Крим. В Україні влада визнала 20 лютого 2014 року датою початку захоплення півострова.

Новини заразКонтакти