Вважає себе “людиною Президента” - попри всю ганьбу, Микола Тищенко продовжує примазуватися до владної команди

Фото: УНІАН

Безліч зашкварів, скандалів та ганебних історій - вже понад рік нардеп Микола Тищенко отримує хвилі хейту та народного гніву. До Верховної Ради він пройшов від провладної партії “Слуга народу”, був заступником голови фракції та навіть очолював Закарпатську обласну організацію “Слуги народу”, передає gazeta.ua.

Користуючись таким становищем, Тищенко неодноразово дозволяв собі одіозні витівки, нехтуючи суспільною думкою та ситуацією в країні. Втім будь-які скандали та відверті порушення завжди залишалися безкарними, а окремим пунктом в списку привілеїв Тищенка був його тісний зв'язок з головою Офісу Президента Зеленського Андрієм Єрмаком. Хрещення дітей, близькі стосунки - така “криша” довгий час давала Миколі Тищенку картбланш на будь-які дії.

Але ситуація почала змінюватися, коли кількість неприпустимих в цивілізованій країні кейсів за участі Тищенка стала завеликою навіть для України. Так ще на початку минулого року нардепа виключають з партії “Слуга народу”, позбавляють посади заступника керівника фракції у ВР та виключають з фракції. Приводом став гучний скандал з так званим “відрядженням” до Таїланду.

На Закарпатті Тищенка “розгледіли” ще раніше - керувати тамтешнім осередком провладної партії йому вдалося менш як рік. Вже влітку 2022 його зняли з посади через “погану репутацію”.

Остаточну ж публічну відмову від Миколи Тищенка оприлюднив голова ОП Єрмак після скандального побиття військового у Дніпрі. Тоді Єрмак підтвердив свої близькі стосунки з нардепом, зокрема те, що дійсно хрестив його сина. Але безапеляційно та однозначно дав зрозуміти, що прихильності з боку влади у Тищенка вже немає. Попри те, що вони насправді куми.

“Але це було багато років тому. Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків. Якщо хтось забув, що кожен повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - заявив Єрмак.

Та навіть таке публічне “побиття” не зупинило Тищенка від того, щоб і далі дурнувато прикриватися владною командою. Вже в суді під час обрання міри запобіжного заходу у справі про напад на екс-бійця Кракена, Тищенко продовжив використовувати свою колишню приналежність до високих кабінетів. Зокрема заявляв таке: “Я прийшов до Парламенту за Президентом і я продовжую втілювати його ідеї в життя”. Який стосунок до справи має ця інформація, ніхто не зрозумів. Тим більш комічно подібні заяви виглядали на тлі того, що від Тищенка на той момент вже публічно відхрестилися всі впливові “друзі”, які цінують власну репутацію.

Дешеві маніпуляції Тищенку в суді не допомогли, його таки відправили під цілодобовий домашній арешт. Ймовірно, що спроби прикритися старими зв'язками не допоможуть Миколі Тищенку й надалі. Попереду - об'єктивне та всебічне розслідування зухвалого нападу на захисника України, а українці за лічені дні зібрали рекордну кількість голосів під петицією про те, щоб Тищенка взагалі позбавили мандату.

Новини заразКонтакти